Nová donáškova služba v Bratislave je tu a je konkurenciou pre Bistro. Pri registrácií môžeš vyplniť Promo kód: DONASKA a získaš 4€ kredit na tvoj účet Wolt. Od 14. marca upravil Wolt hodnotu promo kódu z 5 Eur na 4 Eura

Čo je Wolt?

Wolt je revolučná aplikácia na objednávanie jedla, ktorá získala ocenenie od Applu za dizajn. Prináša radosť zákazníkom, kuriérom aj reštauráciám. Začali v Škandinávii (Fínsko), rozrástli sa do Pobaltia, k Jadranu, do Izraela a teraz dobýva Slovensko (Spustená bola v piatok 20.9.2019). Dnes už funguje v 49 mestách a 16 krajinách sveta. Funguje naozaj jednoducho. Vyberieš si reštauráciu a odošleš svoju objednávku. Doručia ti šťavnaté tacos alebo vegánsky burger za 30 minút.

“Slovensko a konkrétne Bratislava bola pre Wolt ďalším logickým krokom – kvôli progresívnym a ctižiadostivým ľuďom, ale tiež neskutočne rôznorodej food scéne, ktorá za posledných pár rokov raketovo vzrástla. Vždy je potrebné, aby bola v meste dostatočná kúpna sila, kvalitné reštaurácie a potenciálni partnerskí kuriéri, a to Bratislava stopercentne spĺňa,” uviedol generálny manažér Jan Foret.

 

Bratislava Wolt

Zdroj: Wolt

Služba Wolt funguje prostredníctvom aplikácie, ktorú si vieš stiahnuť z Apple Store a Google Play. Objednávku vieš vytvoriť aj cez web na wolt.com

Výhody služby Wolt

Okrem jednoduhosti aplikácie sú výhhodou jej funkcie. Donáška funguje naozaj takmer v celej bratislave. Objednáť si môžeš jedlo na konkrétny čas donáškou alebo sa vo vybraný čas preň zastaviť aj osobne. A ako funguje promokód? Pri registrácii zadaj promokód: DONASKA. Po dokončení tvojej prvej objednávky s doručením dostaneš ihneď zľavu 4 Eur.

Wolt Bratislava donáška

Zdroj: Wolt

Cena doručenia

Základné doručenie (do 1,5 km) stojí 1,99 EUR. Či už si vzdialený/á od reštaurácie 5 alebo 1 500 m, zaplatíš 1,99 EUR.

  • Pokiaľ sa nachádzaš ďalej, doplatíte ešte ďalších 0,5 EUR za každých 500 metrov.
  • Prečo si vlastne účtujú za dlhšie doručovanie? Hneď z niekoľkých dôvodov – jednak aby ti zaručili efektivitu celého rozvozu, aby si si mohol objednať napríklad aj z druhého konca mesta, keď si ochotný si trošku priplatiť (miesto limitovania počtu reštaurácií, ktoré máš v aplikácií na výber), tiež aby sa mohli náležito odmeniť kuriérom za ich rýchle doručenie.
  • Maximálne za doručenie zaplatíš 4,99 EUR (áno, to už fakt nie je málo, ale stáva sa to len v prípadoch, keď si od reštaurácie vzdialený až 5 km).

Príklady:

Bývam 1.6 km od reštaurácie, zaplatím 2,49 EUR za doručenie.
Bývam 1.95 km od reštaurácie, zaplatím 2,49 EUR za doručenie.
Bývam 2.01 km od reštaurácie, zaplatím 2,49 EUR za doručenie.
Bývam 2.49 km od reštaurácie, zaplatím 2,49 EUR za doručenie.

Maximálne zaplatíš za doručenie 4,99 EUR (to už nie je málo, ale stáva sa to len v prípadoch, keď si od reštaurácie vzdialený až 5 km).

Pracovať pre Wolt Slovensko

Wolt ponúka aj prácu pre pozíciu Kuriér/ka. Vďaka ich systému bonusov si budeš môcť zarobiť aj cez 10 EUR za hodinu, pričom máš podľa Woltu garantované, že si nikdy nezarobíš menej ako 7-8 EUR. Výplatu posielajú každých 14 dní. Samozrejmosťou je zaškolenie a výbava (boxy na jedlo), oblečenie.

Wolt Bratislava promo kod

Zdroj: Relife, Wolt

#wolt #bratislava #donaskajedla