16.5 C
Bratislava

Kit Harington zo seriálu Game of Thrones sa rozhodol absolvovať liečebný pobyt

- Reklama -

32 ročný Kit Harington (Jon Snow) má po skončení seriálu depresie. Aktuálne sa zotavuje v luxusnej liečebne Privé Swiss v Connecticute kvôli stresu a nadmernému užívaniu alkoholu.

Na natáčení pracoval 8 rokov, takže po skončení ho prepadol pocit prázdnoty. Na klinike je hlavne kvôli zvládaniu stresu z vyčerpania a tiež kvôli alkoholu.

John Snow - Kit HaringtonFoto: Helen Sloan / HBO

(Pozor Spoiler!) Haringtonova postava v seriálu prešla v posledných dvoch sériách značným vývojom. Jon Snow sa dal dohromady s kráľovnou Daenerys Targaryen, aby následne zistil, že je jeho teta a v poslednom diele Daenerys vrazil kvôli záchrane ríše dýku do srdca.

To, že bol Harington zo záveru seriálu rozhodený, potvrdil aj v pondelok zverejnený dokument HBO „Game of Thrones – The Last Watch“ o natáčaní poslednej série.

„Túto show milujem viac, než som si sám dokázal predstaviť. Pre mňa to nebola práca, ale život. Navždy to bude najlepšia vec, na ktorej som kedy pracoval. Všetci tu sú moja rodina a mám vás moc rád.“ povedal Harington krátko po poslednej klapke seriálu plnom emócií.

Krátko predtím mu za jeho pôsobenie osobne poďakoval jeden zo scénaristov D.B. Weiss.

„Bolo úžasné sledovať ťa pri práci nielen pre nás tu, ale pre množstvo ľudí po celom svete. Ďakujem, že si bol Jon Snow a ešte viac ti ďakujem, že si bol sám sebou,“ povedal Weiss a Haringtona objal.

Emócie po predčítaní scénara

[fusion_youtube id=“9hRN1cZPvKc“ alignment=““ width=“960″ height=“560″ autoplay=“false“ api_params=““ hide_on_mobile=“small-visibility,medium-visibility,large-visibility“ class=““ css_id=““][/fusion_youtube]

 

V nedávnom rozhovore pre magazín Esquire Kit hovoril o emóciach, aké ho pri závere natáčania zasiahli.

„Pri poslednom natáčacom dni som sa cítil dobre, ale potom som naraz začal zrychlene dýchať a urobilo sa mi zle. Keď sme potom dotočili poslednú scénu, tak som sa úplne zložil. Bola to kombinácia úľavy a smútku z toho konca. Keď som si potom vyzliekal kostým, pripadal som si, ako by ma sťahovali z kože,“ rozprával Harington.

 

- Reklama -

Ak si našiel/a v článku chybu alebo máš pripomienky, daj nám prosím vedieť na media@relife.sk

Najčítanejšie

- Reklama -

Súvisiace články