14.8 C
Bratislava

Kde môžete nosiť košele s dlhým rukávom?

- Reklama -

Pri kúpe a výbere košeli by ste mali vedieť, na aké príležitosti sa chystáte pánske košele nosiť. Nie každá košeľa sa totiž hodí na slávnostné príležitosti, rodinné stretnutie alebo len tak vonku, potrebujete ideálnu košeľu, ktorá sa hodí na danú príležitosť.

Neformálne košele

Na neformálne príležitosti, do mesta za priateľmi alebo rodinou sú vhodné pánske košele s krátkym rukávom, ktoré sú ideálne tiež pri letných horúčavách. Dalo by sa povedať, že neformálne košele sa hodia na každý deň, stačí si však vybrať príležitosť, kde by ste si ich chceli obliecť. Takéto pánske košele s dlhým rukávom môžete jednoducho skombinovať s tričkom alebo svojim oblečením, pretože nie sú nijako obmedzené ani pri ich nosení nemusíte dodržiavať žiadne pravidlá obliekania.

Príležitostné košele

Ak sa chystáte na nejakú špeciálnu spoločenskú akciu, tak je dôležitý výber správnej košele, ktorá spĺňa dress code. Nezabudnite, že okrem nej budete mať na sebe aj oblek a podstatné sú aj detaily, ako je opasok, topánky či kravata. Pánske košele s dlhým rukávom tak budú skryté pod sakom, avšak pri správnom výbere dokážu stále vkusne vyniknúť.

Štýlová košeľa

Pánske košele slim vám perfektne zvýraznia postavu bez toho, aby boli príliš obtiahnuté alebo pôsobili neforemne. Vhodné sú odtiene modrej, béžovej, šedej alebo klasika v bielej farbe, ktorou nikdy nič nepokazíte. Pri kúpe je dôležitý aj golier, ktorý môže zvýrazniť eleganciu a celý outfit. Môžete ich využiť najmä pri biznis stretnutiach alebo na akciách, kde sa vyžaduje elegancia.

S kúpou košele sa nám spájajú aj príležitosti jej nosenia a využitia. Pre každodenné nosenie sú ideálne pánske košele s dlhým rukávom, ktoré majú jednoduchý strih a ľahko sa kombinujú. Ak si neviete poradiť s výberom motívu alebo farby, tak sa rozhodujte podľa toho, čo je vám a vášmu štýlu blízke.

Počas leta sú vhodné také, ktoré vynikajú svojou priedušnosťou, nízkou gramážou, ale aj veľkou výdržou. Držte sa svetlých odtieňov počas dňa, aby ste zbytočne „nepriťahovali“ slnečné lúče. Naopak večer, keď už nie je také ostré slnko si pokojne zvoľte aj tmavšie odtiene. Spravte upgrade svojmu štýlu aj vzorom, ktorý sa postará o pozornosť vašich priateľov.

Bez ohľadu na to, akú možnosť ste si vybrali, výber a štýl, ktorý si zvolíte, či už výber látky a samotné detaily budú mať obrovský vplyv na celkový vzhľad.

Zdroj: tento obsah je sponzorovaný. Náhľadový obrázok: Shutterstock
4.9/5 - (8 hodnotení)
- Reklama -

Ak si našiel/a v článku chybu alebo máš pripomienky, daj nám prosím vedieť na media@relife.sk

Najčítanejšie

- Reklama -

Súvisiace články