12.2 C
Bratislava

Beats Studio3 Wireless vs Sony WH-1000XM3

- Reklama -

Prečo sú Sony WH-1000XM3 lepšie ako Beats Studio3 Wireless?

Mám ich vyskúšané. Oceníš ich doma aj v práci.

Porovnanie

  • 16h dlhšia výdrž batérie (bez ANC 38 hodín vs. 22 hodín)
  • Má neodymový magnet (Zariadenia s neodymovými magnetmi sú ľahšie a výkonnejšie ako zariadenia s feritovými magnetmi. Majú tiež viac basov a jasnejsie vysoké tóny.)
  • sú o 5 g ľahšie (255 oproti 260 g)
  • 2 mikrofóny navyše (vs 1)
  • má mikrofón rušiaci hluk (noise-cancelling)
  • má USB Type-C (Beats majú microUSB konektor)
  • má 3,5 mm konektor v tvare L (koncovka v tvare L je lepšia, ak je vstup na ľavej alebo pravej strane zariadenia, takže kábel nie je ohnutý a je menej pravdepodobné, že sa zlomí, keď je zariadenie vo vrecku.)
  • podporuje Bluetooth párovanie pomocou NFC

Skúsenosti Sony WH 1000 XM3

Zdroj fotky: Petrém, relife.sk

Aj keď majú obidve slúchadlá funkciu ANC poznateľne kvalitnejšie sú Sony WH-1000XM3. Ukecaná partnerka, partner alebo hlučné deti sú už minulosťou. ANC pri XM3 je teda výrazne lepšia a blokuje viac okolitého hluku. Na druhej strane jediná vec, kde sú Beats lepšou voľbou ako Sony je to, že ich audio kábel má zabudovaný mikrofón.

Beats Studio3 vs Sony - detail

Zdroj fotky: Petrém, relife.sk

Kvalita zvuku je takmer porovnateľná, ale opäť je poznať rozdiel ak ich testuješ obidve ako ja. Bežný poslucháč nemusí poznať rozdiel. Zvuk si navyše môžeš ľahko prispôsobiť podľa svojich predstáv v aplikácii Sony | Headphones Connect, ktorej Beats chýba.

Beats Studio3 - RECENZIA

Zdroj fotky: Petrém, relife.sk

Beats Studio3 majú fyzické tlačidlá ovládania, ktoré sa pre niekoho môžu ľahšie používať ako dotikové pri Sony XM3. V mraze nemusí dotikové ovládanie fungovať.

Beats vs Sony - porovnanie

Zdroj fotky: Petrém, relife.sk

Na cestovanie sú slúchadla Sony podstatne lepšie. Majú púzdro ktoré je užšie a vôjde sa v pohode do batohu vrátane káblov. Užšie sa aj lepšie drží v ruke. Disponujú aj redukciou pre pripojenie sluchadiel v lietadle. To u Beats v balení nemáš.

Balenie Beats vs Sony

Zdroj fotky: Petrém, relife.sk

Skúsenosti Sony WH 1000 XM3

Zdroj fotky: Petrém, relife.sk

Beats Studio3 vs Sony XM3

Zdroj fotky: Petrém, relife.sk

Beats vs Sony

Po vyskúšaní už viem, že iné nechcem. Minimálne musia mať technológiu ANC, ale na cestovanie a eliminovania okolitého hluku boli pre mňa Sony jasnou voľbou a môžem odporúčať. 🙂 A čo cena? Sony WH-1000XM3 kúpiš už od 270€ a Beats Studio3 Wireless od 230€. Je to ale investícia do kvalitného zvuku a kľudu. Stačí nasadiť, zapnúť a si vo svojom svete. 😉

Toto sú mojé skúsenosti a porovnanie, ale ak nestačia na YouTube nájdeš určite dostatok informácii. Jedno video prikladám nižšie.

#sony #beats #porovnanie #recenzia

Autor a zdroj fotografií: Petrém
Kurátor: relife.sk
4.9/5 - (21 hodnotení)
- Reklama -

Ak si našiel/a v článku chybu alebo máš pripomienky, daj nám prosím vedieť na media@relife.sk

Najčítanejšie

- Reklama -

Súvisiace články