14 C
Bratislava

Cena bitcoinov a aktuálny vývoj cien

- Reklama -

Aktuálne Bitcoin vykazuje pomalé známky zotavenia. Je to dobrá správa. Čoskoro nastane značný skok.

  • BTC smeruje k tomu, aby sa vymanil z rozsahu je kmitania.
  • Cena bitcoínu prekročila 9800 dolárov po 5 dňoch stagnácie.
  • BTC môže očakávať skok.
  • Cena bitcoínov dnes získava podporu z krátkodobých priemerov.

Po ťažkom týždni cena bitcoínov vykazuje známky zotavenia, keď sa obchoduje nad 9700 dolárov. Bolo by priskoro tvrdiť, že je to režim obnovenia, kým sa cena BTC neudrží a znova neprelomí 10 000 dolárov. Posledný 24-hodinový trend ukazuje, že zelené sviečky mali účinný nárast v cene mince (coin) nad 9800 dolárov. Aj keď bitcoin sa nedokázal udržať a poklesol na 9700 dolárov.

Bitcoin cena

Cenový graf BTC na USD z pohľadu TradingView

Nižšie uvedená tabuľka bitcoínov predstavuje zdroj údajov z Coinbase k 2. septembru o 05:16 UTC.

Cena bitcoinZdroj: TrandingView

Sledovaním 15-minútového pohybu bitcoínu za posledných 24 hodín vidíme, že cena značne vzrástla. Včera sa coin (minca) v počiatočných hodinách dňa obchodovala okolo 9618,54 dolárov a zisk bol 2,30% keď dosiahol 9839,99 USD. V súčasnosti sa obchoduje za 9790,01 dolárov, čím získava potrebnú podporu od krátkodobých investícií.

Vďaka tomu existuje značný zisk aj v niekoľkých altcoinoch, čo trhu dodáva potrebnú trakciu, aby sa vykopal z prepadu. Avšak Bitcoin sa stále obchoduje pod predajným tlakom, ktorý bude uvoľnený akonáhle mince konsolidujú.

Toto je hlavne znakom úľavy pre investorov po brutálnom týždni obchodovania.

Hlavné ukazovatele

BTC prešiel z predajného tlaku, ale jeho stopy tam stále pretrvávajú.

10-dňová SMA (9873,22 USD) a 10-dňová EMA (9872,61 USD) sa teraz blíži k aktuálnej obchodnej cene. Strednodobo zostáva na cca 9500 dolárov, zatiaľ čo najvyššia cena je 10 000 dolárov. Krátkodobé kĺzavé priemery sa však oplatia, keď sa minca bude pravidelne obchodovať nad 9800 dolárov. Súčasná obchodná cena je však stále na 3,35% od vzdialenejšieho a dlhodobého kĺzavého priemeru, tj 100-dennej SMA.

#Analyza #ceny #bitcoin #BTC #kryptomeny

Zdroj: Cryptonews

[fusion_blog layout=“medium“ blog_grid_columns=““ blog_grid_column_spacing=““ blog_masonry_grid_ratio=““ blog_masonry_width_double=““ equal_heights=“no“ number_posts=“1″ post_status=““ offset=“0″ pull_by=“category“ cat_slug=“kryptomeny“ exclude_cats=““ tag_slug=““ exclude_tags=““ orderby=“date“ order=“DESC“ thumbnail=“yes“ title=“yes“ title_link=“yes“ content_alignment=““ excerpt=““ excerpt_length=““ strip_html=“yes“ meta_all=“no“ meta_author=“no“ meta_categories=“yes“ meta_comments=“yes“ meta_date=“yes“ meta_link=“yes“ meta_tags=“yes“ scrolling=“no“ grid_box_color=““ grid_element_color=““ grid_separator_style_type=““ grid_separator_color=““ padding_top=““ padding_right=““ padding_bottom=““ padding_left=““ hide_on_mobile=“small-visibility,medium-visibility,large-visibility“ class=““ id=““][/fusion_blog]

Dôležité upozornenie pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke relife.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Hoci sa venujeme téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. Portál relife.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch.  V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.

- Reklama -

Ak si našiel/a v článku chybu alebo máš pripomienky, daj nám prosím vedieť na media@relife.sk

Najčítanejšie

- Reklama -

Súvisiace články