12.2 C
Bratislava

Delí vás od úspešného založenia firmy súhlas so zriadením sídla spoločnosti

- Reklama -

Založenie vlastnej firmy je cestou plnou príležitostí, výziev a potenciálneho úspechu. Avšak, jedným z rozhodujúcich faktorov, ktorému mnohí podnikatelia v raných fázach venujú menej pozornosti, je voľba sídla spoločnosti. Správne zriadené sídlo môže byť pritom kľúčom k budovaniu dôveryhodnosti, stability a efektivity vo vašom podnikaní. V dobe, kedy sa stále viac spoliehame na moderné a inovatívne riešenia, je práve voľba tohto riešenia veľmi často strategickým krokom, ktorý môže ovplyvniť váš podnikateľský úspech.

Ak vás delí od úspešného založenia firmy iba súhlas so zriadením sídla spoločnosti, na ktorý nemáte oprávnenie ani iné dostupné možnosti, máme pre vás praktickú alternatívu v podobe virtuálneho sídla firmy.

Virtuálne sídlo firmy

Ak nemáte na zriadenia zo zákona povinného registračného sídla k dispozícii kancelárske priestory, nehnuteľnosť ani iné možnosti, ako praktická alternatíva sa ukazuje multifunkčné sídlo firmy!

MojeSidlo.sk pre potreby zápisu firmy v Obchodnom registri ponúka klientom možnosť zriadiť si sídlo spoločnosti na adrese nehnuteľnosti v dobrej lokalite, za výhodnú cenu a bez nutnosti sťahovania, keď sa rozhodnete pre prípadné zmeny.

Online evidencia doručenej pošty

Špičkový online systém registračného sídlo firmy na evidenciu prijatej pošty poskytuje podnikateľom jedinečné možnosti riadenia ich korešpondencie. Cez online softvér alebo mobilnú aplikáciu môžete sledovať, čo vám práve na adresu virtuálnej kancelárie prišlo a okamžite podniknúť kroky ako skenovanie, preposlanie alebo skartovanie doručenej korešpondencie.

Nehnuteľnosť v osobnom vlastníctve je záruka stability

Nehnuteľnosť, v ktorej vám MojeSidlo.sk poskytuje možnosť zriadiť si virtuálnu kanceláriu, je v osobnom vlastníctve prevádzkovateľa služby, čo znamená, že nemusíte mať obavy o nečakaný koniec nájmu. Nebudú tak ohrozené ani vaše dlhodobé podnikateľské plány či budovanie dôveryhodnosti voči zákazníkom alebo obchodným partnerom.

Inovatívne funkcie, ktoré stoja za pozornosť

Registračné virtuálne sídlo firmy nie je len o označení a získaní dobrej adresy v prestížnej lokalite. Táto služba vám ponúka aj viaceré inovatívne funkcie, ktoré stoja za pozornosť a v biznise ich určite využijete.

Registračné virtuálne sídlo firmy
Registračné virtuálne sídlo firmy / Zdroj: shutterstock
  • Fotenie a preposielanie zásielok na požiadanie je funkcia a praktická služba, vďaka ktorej nezostane žiadna dôležitá zásielka bez povšimnutia. Na vašu žiadosť vám môžu byť v priebehu 15 minút (Maxi balík virtuálneho sídla) konkrétne druhy doručenej pošty naskenované. Do 24 hodín aj preposlané na zadanú adresu.
  • Bezplatné SMS notifikácie spolu s emailovými upozorneniami patria k ďalším výhodám, ktoré v prípade využívania a riadenia sídla firmy určite využijete.
  • E-schránka umožňuje rýchlo a jednoducho spravovať vaše správy zo slovensko.sk priamo cez mobilnú aplikáciu.
  • Možnosť prenajať si zasadaciu miestnosť vám poskytne príležitosť vybudovať si partnermi silné  obchodné vzťahy.

V prípade, že ste sa rozhodli založiť vlastnú spoločnosť a od jej úspešného spustenia vás delí iba jednoduchý zápis firmy v Obchodnom registri, registračné sídlo firmy je skvelé a veľmi praktické riešenie, ktoré šetrí náklady, čas a pridáva hodnotu každodenným operáciám vášho podnikania.

Zdroj: Sponzorovaný príspevok
- Reklama -

Ak si našiel/a v článku chybu alebo máš pripomienky, daj nám prosím vedieť na media@relife.sk

Najčítanejšie

- Reklama -

Súvisiace články