14 C
Bratislava

Doplnok, vďaka ktorému zvládnete izoláciu bez stresu a prekážok

- Reklama -

Pobyt v uzavretých priestoroch neprospieva nášmu duševnému ani fyzickému zdraviu. Nielen s príchodom teplých letných dní preto chceme čo najviac času tráviť na čerstvom vzduchu.  A zariadením, ktoré vám to v plnej miere umožňuje, je moderná bioklimatická pergola.

Pergola je dokonalým kompromisom medzi baldachýnom a verandou a predstavuje atypický priestor, v ktorom nie je o čerstvý vzduch najmenšia núdza. Je ideálny na ozdobenie vášho exteriéru a zároveň dokonalým spôsobom zväčšenia interiéru.

Štýlové pergoly sa prispôsobia vášmu rozpočtu a sú vhodné do každej sezóny.

S bioklimatickou pergolou si užijete čerstvý vzduch kedykoľvek a bez problémov

Bioklimatický model pergol je najobľúbenejšou stavbou terás a záhrad v súčasnosti. A dôvodov je hneď niekoľko. Systém vonkajšieho tienenia ladí nielen s moderným dizajnom budov, ale aj s tým  krajinným. Bonusom je veľmi stabilná konštrukcia, ktorá chráni pred silným vetrom, chladom, dažďom a snehom rovnako dobre ako tá najlepšia pánska mikina s kapucňou.

Prečo sa ale tento systém nazýva bioklimatický? Za všetko môže prirodzená cirkulácia vzduchu medzi strešnými lamelami špeciálnej bioklimatickej pergoly, ktorá funguje ako bezplatný klimatizačný systém a vytvára pri pobyte na čerstvom vzduchu ideálne podmienky pre relax i zábavu.

Praktické výhody, ktoré vás presvedčia

Ochrana pred snehom a dažďom je jedna zo základných funkcií tohto systému. Pergola odoláva rôzne vysokému zaťaženiu snehom, čo samozrejme závisí od toho, ktorý model si vyberiete.

Ovládanie slnečného svetla je možné vďaka pohodlnému a rýchlemu nastaveniu uhla natočenia lamiel, čím sa vytvára optimálna kombinácia tieňa a slnečného svetla. V prípade nepriaznivého sychravého počasia určite oceníte aj integrovaný žľab na odtok vody, spomínanú cirkuláciu vzduchu i možnosť zabudovania vami zvoleného osvetlenia a bočného prekrytia pergoly.

To všetko a oveľa viac vám umožní vytvoriť si na záhrade oázu pokoja, vďaka ktorej zvládnete izoláciu bez boja. Tak to s ňou vyskúšajte a pohodlie na čerstvom vzduchu si počas celého roka užívajte. Pergola sa o to postará.

Zdroj: tento obsah je sponzorovaný.
- Reklama -

Ak si našiel/a v článku chybu alebo máš pripomienky, daj nám prosím vedieť na media@relife.sk

Najčítanejšie

- Reklama -

Súvisiace články