17.7 C
Bratislava

Kde sa hodia shaggy koberce s dlhým vláknom?

- Reklama -

Ak hľadáte koberec, ktorý bude slúžiť nielen ako súčasť interiérového zariadenia, ale hlavne ako dizajnový doplnok, tak by ste mali poznať Shaggy koberce. Koberec s dlhým vláknom môže v interiéri vytvoriť príjemnú atmosféru a tiež upútať pozornosť vašej návštevy.

Čo je typické pre Shaggy koberce

Shaggy koberce je možné spoznať podľa dlhých vlákien, ktoré majú zvyčajne dĺžku do 7 centimetrov. Po pohybe sa vlákna nasmerujú rovnakým smerom. Najčastejšie sa vyrábajú z bavlny, vlny alebo iných umelých vlákien. Najlepšie sú bavlnené Shaggy koberce, ktoré sú príjemné na dotyk a majú vyššiu kvalitu. Kvalita koberca je zásadná kvôli životnosti a možnosti používania.

Starostlivosť o koberce s dlhým vlasom

Nezabúdajte na to, že Shaggy koberce si vyžadujú pravidelnú starostlivosť, ktorá im pomôže, čo najviac zachovať pôvodný stav a udržať kvalitu vlasov. Dôležité je najmä pravidelné čistenie, keďže vlákna môžu udržiavať nečistoty. Základom je vysávanie, hlavne ak majú koberce dlhší vlas. Koberce môžete aj jednoducho vyprať v práčke, čím sa zaručene zbavíte nečistôt a prácu si uľahčíte.

Útulná a príjemná atmosféra v celom interiéri

Interiér môžu tiež spríjemniť metrážne koberce, ktoré navyše nie sú vôbec náročné na údržbu. Ideálne je, keď umiestnite metrážne koberce do kuchyne, kde môžu zvýrazniť priestor. Ide o dizajnový prvok, ktorý rozhodne zmení celú izbu a dodá jej príjemnú atmosféru, okrem toho môže byť koberec výhodou aj vďaka ochrane podlahy.

Pri výbere koberca, ktorý bude dizajnovým prvkom, môžete vsadiť na výber chlpatých Shaggy kobercov. Môžete ich umiestniť do obývačky, spálne alebo aj detskej izby, kde sa doporučuje koberec s farebným dekórom alebo s potlačou nejakých ornamentov. Koberec oceníte aj v prípade, že máte miestnosti s vysokým stropom, kde bude ovplyvňovať akustiku.

Pútavý dizajn kobercov Shaggy sa skvele hodí do každej obývacej izby, spálne, kancelárie alebo detskej izby. Prekvapia vas aj širokou škálou farieb. Luxusné Shaggy koberce sa vyrábajú z prírodných materiálov.

Zdroj: tento obsah je sponzorovaný.
- Reklama -

Ak si našiel/a v článku chybu alebo máš pripomienky, daj nám prosím vedieť na media@relife.sk

Najčítanejšie

- Reklama -

Súvisiace články