22.8 C
Bratislava

Mať dobrú peňaženku je dôležitejšie než si myslíte

- Reklama -

Tiež sa vám stáva, že nachádzate rôzne mince po vreckách? Nie ste jediní! Bežne sa snažíme, čo najviac si uľahčiť život, a preto dávame veci, ktoré potrebujeme do našej blízkosti. Keď je však tých vecí čoraz viac, môže sa stať, že sa niektorá z nich stratí alebo založí a vy ju budete márne hľadať. Nie je lepšie mať všetky veci na jednom mieste?

Vlastniť peknú a praktickú peňaženku nám príde úplne normálne. Avšak nájdu sa aj takí, ktorí nosia doklady a peniaze po vreckách. Z určitého hľadiska to možno vyzerá praktickejšie, avšak riskujú, že im niečo nechcene vypadne. Prečo teda používať peňaženku? Aké sú jej výhody?

1. Všetko na poriadku

Prišli ste ku pokladni a pani predavačka si od vás pýta zľavovú kartu. Vy viete, že ju máte, ale v peňaženke máte taký chaos, že ju neviete nájsť a keďže nechcete, aby ľudia za vami čakali, prestanete ju hľadať. To sa často stáva najmä ženám, ktoré majú okrem plných kabeliek aj preplnené peňaženky. Dámske peňaženky by mali mať predovšetkým veľa priehradiek, do ktorých sa zmestia nielen karty, ale aj malé dokumenty alebo fotky.

2. Peniaze patria do peňaženky

Tento problém sme už vyššie načrtli. Mnohí ľudia nosia peniaze po vreckách a týka sa to najmä pánov. Paradoxom je, že práve tieto typy ľudí sa najviac potešia peňaženke ako darčeku. Nejde len o peniaze, v peňaženke by ste mali mať aj prakticky usporiadané platobné karty. Nie je nič horšie, ako keď si neviete spomenúť, v ktorej taške či kabelke ste kartu nechali.

3. Dobrý dojem

Dobrý dojem a váš dobrý pocit. Hovorí sa, že ak máte vaše veci pekne usporiadané, cítite sa lepšie a istejšie. Tak ako aj dámske kabelky by mali mať svoj systém a všetko v nich by malo byť na svojom mieste, to isté platí aj o peňaženkách. Peňaženka by takisto mala zodpovedať aj vášmu veku. Veď si predstavte situáciu, keby na pracovnom obede s klientom vytiahnete peňaženku s motívom Minnie Mouse.

Dámske malé peňaženky
Dámske peňaženky / Zdroj: Artem Beliaikin

Na druhej strane, peňaženkou sa môžete aj odlíšiť. Či už farebne alebo iným motívom. Zaujať vie aj súhra medzi kabelkou a peňaženkou. Pekne ladiace kabelky s peňaženkami určite zanechajú dobrý prvý dojem.

Zdroj: tento obsah je sponzorovaný. Náhľadový obrázok: Seasontime / Shutterstock
- Reklama -

Ak si našiel/a v článku chybu alebo máš pripomienky, daj nám prosím vedieť na media@relife.sk

Najčítanejšie

- Reklama -

Súvisiace články