20.5 C
Bratislava

Prečo sa rozhodnúť pre repasovaný notebook či iPhone?

- Reklama -

Pre domácnosti nie je jednoduché kupovať neustále nové zariadenia, ako sú počítače alebo mobilné zariadenia. Viacčlenná rodina, ktorá nemá toľko peňazí alebo začínajúci podnikateľ, ktorý potrebuje rýchlo a pravidelne pracovať kdekoľvek to ide. Repasované zariadenia môžu predstavovať pomoc pre mnohých, ktorí k svojim začiatkom alebo práci či štúdiu nepotrebujú výkonné zariadenia za tisíce eur.

Nájdete medzi nimi všetky modely

Repasované notebooky alebo počítače sú zariadenia, ktoré sú najčastejšie vyradené veľkými spoločnosťami, pretože prešli na novšie verzie. Tieto repasované zariadenia prešli aktualizáciami, čistením a údržbou od kvalitného odborníka. Nejde pritom len o ekonomický pohľad na tento typ služby, ale aj ten ekologický. Je rozhodne prínosnejšie, aby sa ušetrilo čo najviac starších, ale stále kvalitných zariadení, ktoré potrebujú len trochu pomôcť znova sa rozbehnúť. Ide o stále obľúbenejšie riešenie, pretože sa dajú nájsť medzi repasovanými strojmi aj kvalitné značky, ktoré ich pôvodný majiteľ už jednoducho nepotreboval. Prípadne sa mu doň už investovať nechcelo a radšej si kúpil novší model.

Najdrahšia značka na trhu

Aj keď to môže znieť divne, dnes si už kúpiť aj moderné repasované iPhony. Ich cena je výrazne nižšia ako nový model a vďaka kvalitnému prevedeniu tejto značky si pravdepodobne ani nevšimnete, že ho už niekto mal pred vami a neskôr opravil. Prečo si nekúpiť priamo na inzertných portáloch mobil z druhej ruky ale zvoliť radšej overený e-shop? Na to je celkom jednoduché vysvetlenie.

Ak si kupujete zariadenia od niekoho neznámeho, fyzickej osoby, nemáte záruku, že produkt bude fungovať správne. Pri repasovanom tovare ide o klasický originálny model, ktorý prešiel úpravami odborníkov. Tí ho vyčistili, v prípade potreby nahradili jednotlivé súčiastky a mobil funguje nový. Taktiež sa naň vzťahuje klasická záruka, rovnako ako pri iných podobných predajoch.

Zdroj: tento obsah je sponzorovaný.
- Reklama -

Ak si našiel/a v článku chybu alebo máš pripomienky, daj nám prosím vedieť na media@relife.sk

Najčítanejšie

- Reklama -

Súvisiace články