14 C
Bratislava

Top seriály roku 2024

- Reklama -

Najlepšie seriály roku 2024. Top 12 seriálov dominuje prevažne z produkcie Netflix, ktorá žala úspech aj v predchádzajúcom roku. #netflix #topserialy

The Gentlemen

Akčný / Krimi / Komédia / 2024, 8 epizod, CZ dab. / Hodnotenie: 81 %

Keď aristokratický Eddie zdedí rodinný majetok, zistí, že je domovom obrovského zeleného impéria a jeho majitelia nikam neodchádzajú. V seriály je vynikajúci Daniel Ings s jeho veľkolepou energiou chaosu, to je hlavným dôvodom, prečo to sledovať. Séria Gentlemen pôsobí rýchlo a primerane vtipne. Zároveň pričom ponúka množstvo zvratov a zábavných častí vedľajších postáv. Je to živé a zábavné. Môžem len odporúčať a myslím, že celú sériu ôsmych častí zhliadneš za jeden deň. Pozrieť seriál Gentlemen (2024) online.

3 Body Problem

Dráma / Sci-Fi / Mystery / 2024, 8 epizod, CZ dab. / Hodnotenie: 75 %

Osudové rozhodnutie v Číne v 60. rokoch 20. storočia zaznieva v priestore a čase skupine vedcov v súčasnosti a núti ich čeliť najväčšej hrozbe ľudstva. Prvá séria dokazuje solídny začiatok, ktorý by mal fanúšikov sci-fi dočkať sa pokračovania. Je to hrozné? Nie, absolútne nie. Je to príjemné, je to sci-fi s vysokou produkčnou hodnotou. 3 Body Problem trpí koncepčne ťažkou, takmer nestráviteľnou úvodnou epizódou (možno budeš potrebovať pár prestávok na čaj, aby si sa cez to dostal). Potom to môže byť ohromujúce… Pozrieť seriál 3 Body Problem (2024) online.

Iron Reign

Thriller / 2024, 8 epizod, CZ dab. / Hodnotenie: 64 %

Joaquín Manchado vládne z barcelonského prístavu svojmu drogovému impériu železnou rukou. Nová zásielka mu ale obráti podnik aj rodinné vzťahy hore nohami. Vďaka kombinácii rýchlej akcie, pútavej zápletky a prvotriedneho obsadenia je Iron Reign solídnou a ambicióznou sériou, ktorá dokáže zaujať hlavné po vzrušujúcich príbehoch a nezabudnuteľných postavách. Pozrieť seriál Iron Reign (2024) online.

A Killer Paradox

Akčný / Thriller / 2024, 8 epizod, CZ dab. / Hodnotenie: 78 %

Keď jedno náhodné zabitie vedie k ďalšiemu, priemerný vysokoškolský študent sa ocitne uviaznutý v nekonečnej naháňačke mačiek a myší s prefíkaným detektívom. Užšie zameranie a bystrejší zmysel pre posolstvo za touto domýšľavosťou mohli sériu pozdvihnúť ešte viac. Ale stále je tu veľa zábavy, pokiaľ ide o Killerovu číru ambíciu, nehovoriac o splnení všetkých túžob. Je to seriál o ľahostajnom mladíkovi pochybného charakteru, ktorého násilné pudy sú odpustené len vďaka fantastickej domýšľavosti príbehu. Pozrieť seriál A Killer Paradox (2024) online.

Zoznam dopĺňame priebežne.

Zdroj: Netflix, Relife, Rotten Tomatoes, Kurátor: Petrém (@petermiskus)
4.9/5 - (32 hodnotení)
- Reklama -

Ak si našiel/a v článku chybu alebo máš pripomienky, daj nám prosím vedieť na media@relife.sk

Najčítanejšie

- Reklama -

Súvisiace články