27.2 C
Bratislava

Ako sledovať Netflix, Amazon a ďalšie streamovacie platformy na TV?

- Reklama -

Streamovacie platformy – ako Netflix, Amazon či HBO sú dnes častokrát jediným dôvodom, prečo sa ľudia uchyľujú ku kúpe novej televízie. Ako ich však sledovať v čo najvyššej kvalite a čo musí TV pre ich sledovanie spĺňať?

Netflix, Amazon Prime, AppleTV či ďalšie patria medzi tie najpopulárnejšie streamovacie platformy na svete. Tento druh zábavy si za posledné roky získal čoraz viac fanúšikov a v mnohých domácnostiach tieto platformy plnohodnotne dokázali nahradiť klasické televízne kanály. Pomocou týchto platforiem totiž môžete sledovať tie najnovšie seriály, filmy či zaujímavé dokumentárne série. Ako si však všetku túto zábavu vychutnať v čo najlepšej kvalite?

Základom je kvalitný televízor

Na to, aby ste mohli zo streamovacích platforiem vyťažiť čo najviac a vychutnať si tak skutočný filmový zážitok, budete potrebovať kvalitný televízor. Tie najlepšie televízory dnes už skôr pripomínajú výkonnejší počítač ako televízor z minulých rokov.

Nájsť v nich môžete rôzne aplikácie ako napríklad aj spomínané streamovacie platformy s tisíckami titulov. Okrem toho však moderné televízory disponujú aj internetovým prehliadačom či YouTube. Ide tak skutočne o komplexné multimediálne centrum, s ktorým si užijete množstvo hodín zábavy.

Parametre

Pri výbere toho najlepšieho televízora hrajú, pochopiteľne, dôležitú rolu aj jeho parametre, ako veľkosť uhlopriečky či rozlíšenie obrazovky a schopnosť prehrávať 4K video. Okrem týchto dôležitých parametrov je fajn sa zamerať aj na konektivitu televízora či typ displeja.

Ktorý televízor si vybrať?

Tie najpredávanejšie televízory sa dnes nachádzajú v strednej kategórii, ktorá disponuje televízormi s najlepším pomerom ceny a výkonu. Ide o obľúbenú voľbu najmä preto, lebo tieto TV vo väčšine prípadov spĺňajú všetky podmienky na to, aby ste si mohli vychutnať sledovanie streamovacích platforiem. Ešte pred kúpou sa však uistite, že ide o SMART televíziu, ktorú si plánujete kúpiť.

Zdroj: tento obsah je sponzorovaný.
- Reklama -

Ak si našiel/a v článku chybu alebo máš pripomienky, daj nám prosím vedieť na media@relife.sk

Najčítanejšie

- Reklama -

Súvisiace články