13.9 C
Bratislava

Disney+ Slovensko: Aktuálne ceny, zľavy a exkluzívny obsah

- Reklama -

Streamovacia služba Disney+ ponúka pre Slovensko tisícky filmov a seriálov od tých najlepších tvorcov z celého sveta. Filmy od štúdia Marvel, seriál Mandalorian, ságu Skywalkerov od Star Wars a množstvo ďalších titulov.

Na Disney+ nájdeš tvorbu štúdií Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic, Star a ďalších.

Predplatné Disney+ na Slovensku

Predplatným získaš vysokú kvalitu obrazu a možnosť streamovať až na štyroch zariadeniach naraz. Rozlíšenie 4K bude dostupné pre vybrané tituly a možnosť nastavenia až siedmich rôznych profilov vrátane možnosti nastavenia detského profilu. Najmenším divákom tak poskytne prístup k obsahu primeranému ich veku.

Exkluzívne filmy, seriály a pôvodná tvorba, ktorú nenájdeš na žiadnej inej streamovacej platforme. Obľúbená rodinka Simpsonovcov, ale aj seriál Walking Dead a Moon Knight.

Výhody Disney+

  • Streamovanie až na 4 obrazovkách súčasne
  • Neobmedzené sťahovanie až v 10 zariadeniach a 7 rozličných profiloch
  • Rozlíšenie až 4K UHD
  • Podpora Dolby Vision a Dolby Atmos
  • Silný systém rodičovskej kontroly
  • Virtuálne premietanie cez Groupwatch až so šiestimi priateľmi
  • Bez viazanosti
  • Bez reklám

Dokumentárna tvorba z dielne National Geographic, ktorá rozšíri tvoje obzory a ukáže krásy našej planéty. Disney Plus je vhodný nielen pre rodiny. Ten svoj obsah si nájdeš aj ty. Príbehy, ktoré máš rád a všetko na jednom mieste.

Disney Plus Slovensko - ceny
Disney Plus Slovensko – ceny / Zdroj: Unsplash, úprava Relife

Predplatné ťa k ničomu nezaväzuje. Predplatné na Disney+ zahŕňa registráciu do pravidelného platobného plánu, ktorý môžeš kedykoľvek zrušiť. Zrušenie začne platiť na konci tvojho aktuálneho zaplateného obdobia. Rozhodnúť sa vieš pre platbu po na mesiac alebo na rok.

Podporované zariadenia na streamovanie

Disney+ má podporu na konzole PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X a Xbox Series S. Smart TV nie sú výnimkou. Podporujú: Amazon Fire TV, Android TV, Apple TV, Chromecast, Hisense, LG, Panasonic a Samsung. Spustíš ho aj v počítačoch Chrome OS, macOS a Windows PC. Samozrejmosťou sú Tablety Amazon Fire, Mobilné telefóny a tablety s Androidom, iPhone a iPad.

Ceny predplatného Disney plus

Ušetriť môžeš viac ako 15 % pri predplatnom na 12 mesiacov. Potrebná je registrácia a objednávka na Disney+. Stačí kliknúť na banner nižšie a zaregistrovať sa.

Pri predplatnom na 12 mesiacov máš 2 mesiace zadarmo. Zaplatíš tak ta na rok 79,90 EUR.

Zdroj: Disney+ Slovensko, Kurátor: Peter Miškus
4.9/5 - (12 hodnotení)
- Reklama -

Ak si našiel/a v článku chybu alebo máš pripomienky, daj nám prosím vedieť na media@relife.sk

Najčítanejšie

- Reklama -

Súvisiace články