14 C
Bratislava

Eco Friendly bývanie, ktoré si zamilujete vy aj vaše okolie

- Reklama -

Plánujete si postaviť dom alebo zariadiť krásny byt tak, aby ste sa v ňom cítili pohodlne s využívaním všetkých moderných spotrebičov a výdobytkov doby a zároveň ste takýmto spôsobom bývania neškodili prírode? V tom prípade  vám odporúčame vybaviť vašu domácnosť na základe princípov ekologického bývania.

Eco Friendly bývanie je o rozumnom a vzájomne prospešnom využívaní dostupných zdrojov a vecí, ktoré k svojmu normálnemu fungovaniu potrebujeme každý jeden deň. Čo presne to znamená a prečo sú kvalitné drevostavby v tomto smere najlepšie riešenie?

Nebezpečné prvky bývania

Ekologické bývanie nie je len domov zariadený v trendovom „prírodnom“ ekologickom štýle, ale v prvom rade domov čistý a bezpečný. A čistota domu zasa nie je len o vyčistených podlahách a absencii prachu.

Veľká časť znečistenia je neviditeľná a veľmi nebezpečná. Jej zdrojom je často samotný dom. Mnohé stavebné a dokončovacie materiály, ako aj nábytok a interiérové ​​predmety vypúšťajú do prostredia toxické látky počas mnohých mesiacov a dokonca rokov.

Huby a plesne žijú neviditeľne pod tapetami, zavesenými stropmi a keramickými dlaždicami a bežný prach obsahuje množstvo škodlivých baktérií.

Aj nesprávne vedené siete a množstvo zariadení vytvárajú nadmerné elektromagnetické žiarenie. Niektoré materiály môžu byť zdrojom žiarenia a voda z vodovodu zasa obsahuje ultra vysoké koncentrácie železa, minerálnych solí a chlóru.

Domov bez týchto škodlivých látok a vplyvov, ktorý ešte viac spríjemnia aj pevné závesy a pánty, môžeme právom nazvať priateľským k nám samým a k nášmu životnému prostrediu.

Vyskúšajte moderný a bezpečný drevodom

Nielen z dôvodu rýchlosti, ale aj použitia ekologických materiálov si môžete pre splnenie budúcnosti o lepšom bývaní vybrať špeciálny drevodom. Jeho vlastnosti vás o správnosti vášho výberu určite presvedčia.

Na základe detailného plánovania a návrhu si po splnení podmienok môžete svoj nový domov postaviť v priebehu niekoľkých dní z vopred navrhnutých montovaných dielov. Tie sú zhotovené z materiálov, ktoré vášmu zdraviu ani stavu životného prostredia nijako neškodia.

Drevo je predsa súčasť prírody, takže jeho využitím na stavbu svojho domova okoliu ničím neublížite. Naopak, získate materiál s lepšími tepelnoizolačnými a mnohými ďalšími vlastnosťami  a výhodami potrebnými pre vytvorenie zdravého bývania.

Zdroj: tento obsah je sponzorovaný.
- Reklama -

Ak si našiel/a v článku chybu alebo máš pripomienky, daj nám prosím vedieť na media@relife.sk

Najčítanejšie

- Reklama -

Súvisiace články