Croce e delizia (2019) download

Zdroj: cinemaedintorni.com

Vo vidieckom dome starnúceho obchodníka s umením Toniho sa zíde rodina, aby oslávila jeho narodeniny. Na programe dňa je však niečo oveľa zaujímavejšie – Toni dcéram oznamuje, že sa rozhodol oženiť so svojím priateľom Carlom. Toniho dcéra Penelope je zásadne proti a spojenca v snahe prekaziť svadbu nájde v Carlovom synovi Sandrovi. V tejto komédii však vládne horúce leto a talianske vášne, takže predtým ako sa bude krájať svadobná torta, si budú musieť rodinní príslušníci dôkladne poupratovať vzájomné vzťahy a očakávania a tak trochu prekonať aj triedne rozdiely a vlastnú, miestami dobre skrytú, homofóbiu. (Zdroj: CSFD)

Hodnotenie

Táto krásne strelená rodinná komédia od režiséra Simona Godana je najčerstvejším a najpríjemnejším filmom, ktorý som tento rok na festivale videl. Sympatický herci, dojímavé scény, veselé a sexy momenty. Publikum, s ktorým som sledoval tento film, miloval každú minútu. Odporúčam a hodnotím na 89%.

20.10.  bolo možné zhliadnúť film v kine Lumiere v Bratislave.

Stiahnuť film

Bezpečne stiahnuť film

Croce e delizia

Croce e delizia (An Almost Ordinary Summer)

Réžia: Simone Godano
Hrajú: Fabrizio Bentivoglio, Alessandro Gassman, Jasmine Trinca, Filippo Scicchitano

Dĺžka filmu 1:36:27
Rozlíšenie 720×304
Veľkosť: 1,36 GB
Jazyk: Talianky (pôvodné znenie)
Titulky: talianké (samostatne v súbore .srt)

České titulky nie sú k dispozícii. V krátkom čase ich ale doplníme.

 

Upútavka

Hudba vo filme Croce e delizia

No Roots / Alice  Merton
Trunth / Alexander
Torna A Casa / Maneskin
Heartbeats / José González
Sountrack: Chasing Cars / Snow Patrol

Ocenenia

Zlatý Glóbus Talianska 2019 (Golden Globes, Italy 2019)
– Winner SIAE Silver Ribbon: Giulia Louise SteigerwaltFor Il campione

Nominácie
– Silver Ribbon: Najlepšia komédia (Migliore Commedia) Simone Godano, Najlepší herec v komédii (Migliore Attore in un Film Commedia) Fabrizio Bentivoglio a Alessandro Gassmann.

 

Zdroj: ČSFD, Relife, Mega

Portál obsahuje aj videá, ktoré nie sú uložené na našich serveroch a teda nezodpovedáme za porušovanie autorských práv. SOZA „uznáva, že použitie hypertextových odkazov nie je verejným prenosom, resp. sprístupňovaním autorského diela verejnosti podľa platného Autorského zákona a teda nepodlieha licencovaniu.“ Používaním našich stránok, užívateľ súhlasí s tým, že toto používanie žiadnym spôsobom neovplyvňuje jeho ochotu podporiť pôvodného autora filmov, ktoré môžete nájsť na našom webe. A ak ho ovplyvní, tak len takým spôsobom, že ho motivuje v podporovaní pôvodného autora filmov. Náhľadové obrázky filmov, zdrojom týchto obrázkov ako aj majitelia práv na tieto obrázky sú uvedení vždy v konkrétnom článku.