12.8 C
Bratislava

Také obyčajné leto / Croce e delizia, (86%) talianská komédia, ktorá pobaví

Croce e delizia (2019) download
Croce e delizia (2019) download / Zdroj: cinemaedintorni.com

Vo vidieckom dome starnúceho obchodníka s umením Toniho sa zíde rodina, aby oslávila jeho narodeniny. Na programe dňa je však niečo oveľa zaujímavejšie – Toni dcéram oznamuje, že sa rozhodol oženiť so svojím priateľom Carlom. Toniho dcéra Penelope je zásadne proti a spojenca v snahe prekaziť svadbu nájde v Carlovom synovi Sandrovi. V tejto komédii však vládne horúce leto a talianske vášne, takže predtým ako sa bude krájať svadobná torta, si budú musieť rodinní príslušníci dôkladne poupratovať vzájomné vzťahy a očakávania a tak trochu prekonať aj triedne rozdiely a vlastnú, miestami dobre skrytú, homofóbiu. (Zdroj: CSFD)

Len pre zaujímavosť. Francúzi a Španieli majú vlastný remake talianskeho filmu Perfetti sconosciuti (2016). Ten francúzsky sa volá Le Jeu (2018) a španielský Perfectos desconocidos (2017).? A prečo vlastne keď je dej úplne rovnaký? Jednoducho za malé výrobne naklady slušné tržby. Pôvodná verzia filmu je podľa fanúšikov najlepšia.

Hodnotenie

Táto krásne strelená rodinná komédia od režiséra Simona Godana je najčerstvejším a najpríjemnejším filmom, ktorý som tento rok na festivale videl. Sympatický herci, dojímavé scény, veselé a sexy momenty. Publikum, s ktorým som sledoval tento film, miloval každú minútu. Odporúčam a hodnotím na 89%.

20.10.  bolo možné zhliadnúť film v kine Lumiere v Bratislave.

Stiahnuť film

Bezpečne stiahnuť film Také obyčajné leto

Croce e delizia (An Almost Ordinary Summer)

Réžia: Simone Godano
Hrajú: Fabrizio Bentivoglio, Alessandro Gassman, Jasmine Trinca, Filippo Scicchitano

Dĺžka filmu 1:36:27
Rozlíšenie 720×304
Veľkosť: 1,36 GB
Jazyk: Talianky (pôvodné znenie)
Titulky: talianké (samostatne v súbore .srt)

České titulky nie sú k dispozícii. V krátkom čase ich ale doplníme.

 

Upútavka

Hudba vo filme Croce e delizia

No Roots / Alice  Merton
Trunth / Alexander
Torna A Casa / Maneskin
Heartbeats / José González
Sountrack: Chasing Cars / Snow Patrol

Ocenenia

Zlatý Glóbus Talianska 2019 (Golden Globes, Italy 2019)
– Winner SIAE Silver Ribbon: Giulia Louise SteigerwaltFor Il campione

Nominácie
– Silver Ribbon: Najlepšia komédia (Migliore Commedia) Simone Godano, Najlepší herec v komédii (Migliore Attore in un Film Commedia) Fabrizio Bentivoglio a Alessandro Gassmann.

Zdroj: ČSFD, Relife, Mega

Portál obsahuje aj videá, ktoré nie sú uložené na našich serveroch a teda nezodpovedáme za porušovanie autorských práv. SOZA „uznáva, že použitie hypertextových odkazov nie je verejným prenosom, resp. sprístupňovaním autorského diela verejnosti podľa platného Autorského zákona a teda nepodlieha licencovaniu.“ Používaním našich stránok, užívateľ súhlasí s tým, že toto používanie žiadnym spôsobom neovplyvňuje jeho ochotu podporiť pôvodného autora filmov, ktoré môžete nájsť na našom webe. A ak ho ovplyvní, tak len takým spôsobom, že ho motivuje v podporovaní pôvodného autora filmov. Náhľadové obrázky filmov, zdrojom týchto obrázkov ako aj majitelia práv na tieto obrázky sú uvedení vždy v konkrétnom článku.
- Reklama -

Ak si našiel/a v článku chybu alebo máš pripomienky, daj nám prosím vedieť na media@relife.sk

Najčítanejšie

Reklama

Súvisiace články

Top seriály roku 2024

Top filmy roku 2024

Top seriály roku 2023