20.5 C
Bratislava

Gopay vs. Stripe – porovnanie platobných brán

- Reklama -

Budúcnosť v nakupovaní je na jeden klik. Čo by ti ale nemalo chýbať v ponuke platobných brán je určite Stripe.

Ak máš klientov v Nemecku, PayPal je samozrejme nutnosť. PayPal akceptuje aj digitálnu menu.

Na Slovensku si môžeš vybrať z množstva platforiem českých aj slovenských poskytovateľov. Ak chceš byť ale moderný a rýchli používaj Stripe. Stručne a bez patosu. To je môj záver. Porovnanie si pozri nižšie a vyber si sám.

Platobná brána Stripe

Množstvo firiem všetkých veľkostí – od začínajúcich firiem až po veľké korporácie používajú softvér a rozhrania API od spoločnosti Stripe o ktorom si pravdepodobne ešte nepočul. Prijímanie platieb, odosielanie platieb a správu ich obchodov v online.

Stripe bol vytvorený výlučne pre vývojárov webstránok a komplikovanejšie webové stránky, ktorý potrebujú upraviť prostredie nákupného košíka a pokladne.

Poplatky sú rovnaké alebo podobné ako u PayPalu a niekedy aj menšie 1,25 % + 25 centov. Pre karty mimo EU 2,9% + 25 centov.

Ponúkajú nástroje pre vývojárov s knižnicou od React a PHP po .NET a iOS. Použiť môžeš aj predinštalované integrácie pre systémy ako Shopify, WooCommerce, NetSuite a ďalšie.

  • 135 podporovaných mien
  • Podpora 24 × 7
  • Fakturácia
  • Bezpečnosť a 2. faktorové overenie.

Platba na jeden klik

Je to najväčšia výhoda služby Stripe. Platba na jeden klik je budúcnosť. Vyberieš produkt, jedným klikom zaplatíš a hotovo. Nie je nič jednoduchšie. Apple Pay a Google Pay je samozrejmosť. Platba kartou bez registrácie je možná tiež.

Nastavenie Stripe Apple Pay pre WordPress

PayPal je síce pre integráciu jednoduchší, ale sú pomalší vo vývoji aj napriek tomu, že zaviedol príjmanie Bitcoinov. Ceny sú na PayPale podobné. Odporúčam ale Stripe.

PayPal brána

PayPal je internetový platobný systém, inak tiež internetová peňaženka, ktorý sa radí k najznámejším a najobľúbenejším platobným metódam na svete.

Založenie PayPal: zadarmo
Vedenie PayPal: zadarmo
Prevody peňazí: zadarmo
Nákup tovaru: zadarmo
Platby kartou: 4,9% z prevedenej sumy
Viac o poplatkoch pre predávajúcich na oficiálnej stránke Paypal.com

Zdroj: Relife.sk, Kurátor: Petrém
4.8/5 - (38 hodnotení)
- Reklama -

Ak si našiel/a v článku chybu alebo máš pripomienky, daj nám prosím vedieť na media@relife.sk

Najčítanejšie

- Reklama -

Súvisiace články