14.8 C
Bratislava

Koľko spánku potrebujú úspešní ľudia?

- Reklama -

Môžeš žiť podľa mantry „Spať budem, keď zomriem“, ale ak nechceš vyhorieť, tak to neodporúčame. Výskum hovorí, áno viem, odporúča sa, aby dospelí ľudia spali sedem až deväť hodín. To ti umožní udržať zdravú rovnováhu a náladu, zlepšuje sa pamäť a dokonca ovplyvňuje tvoju fyzickú výdrž a športový výkon.

Aj keď má deň len 24 hodín, nakoniec spíme len toľko, koľko potrebujeme. Ako sa hovorieva „Čas sú peniaze“. Poďme sa pozrieť, koľko času venujú spánku niektorí z najúspešnejších ľudí.

Elon Musk

Spánkový režim Elona Muska: 01:00 – 07:00  (6 hodín)

Tim Cook
Spánkový režim Tima Cooka: 21:30 – 04:30  (7 hodín)

Koľko spí Tim Cook?
Koľko spí Tim Cook?

Tim Cook je generálny riaditeľ spoločnosti Apple a má viac menej „rozumnú“ dĺžku spánku. „Skoro do postele a skoro z nej“ sa zdá byť jeho mottom. Vstáva skôr, aby odpovedal na e-maily, trochu si zacvičil a dostal sa do kancelárie. Odporúča zamestnancom urobiť to isté! On má tendenciu byť v kancelárii prvý a ten posledný, ktorý odíde.

Toto sú spiace návyky dvoch veľmi úspešných ľudí. Zaujali ťa? Koľko hodín venuješ spánku ty? Chceš spať menej, aby si sa mohol viac realizovať počas dňa? Možno ti tieto informácie poskytnú inšpiráciu.

Zdroj: BusinessInsiderForbesEntrepreneur
- Reklama -

Ak si našiel/a v článku chybu alebo máš pripomienky, daj nám prosím vedieť na media@relife.sk

Najčítanejšie

- Reklama -

Súvisiace články