12.2 C
Bratislava

Kuchyne na mieru prinesú flexibilitu a vami požadovanú kvalitu

- Reklama -

Kuchyňa – priestor, ktorý je akýmsi stredobodom bývania. Určite sa ani vy nechcete po nej prechádzať s pocitom, že vám niečo vadí. A čo tak si ju ušiť presne na mieru?

Pri zariaďovaní kuchyne môžeme povedať, že sú na výber dve základné možnosti. Mnohí siahnu skôr po tej pohodlnejšej alternatíve, teda po masovo vyrábanej kuchynskej linke. Ide o sériovo vyrábané komplety, ktoré nemusia spĺňať špecifické požiadavky konkrétneho zákazníka. A čo sa tak vybrať individuálnejšou a flexibilnejšou cestou?

Prispôsobenie sa zákazníkovi ako jasná priorita

V kuchyni chtiac či nechtiac strávime počas života množstvo času. Preto by ste sa v nej mali cítiť dobre a mala by presne spĺňať požiadavky. Či už v nej jedlo pripravujete alebo len konzumujete. Kuchyne na mieru sú vyrábané tak, ako si to sami navrhnete. Zvoľte si vlastný dizajn a myslíte aj na funkčnosť jej jednotlivých komponentov. S tým vám poradia odborníci v kuchynskom štúdiu, ktorí majú rozsiahle znalosti o aktuálnych trendoch, vlastnostiach jednotlivých materiálov, ergonómii a spomínanej funkčnosti.

Presný počet zásuviek či špecifická výška kuchynskej linky s pracovnou doskou? Navrhnite si všetko podľa vašich predstáv. Problémom nebude ani atypický pôdorys kuchyne.

Kuchyne na mieru so skutočnou kvalitou

Veľkú rolu pri spokojnosti s kuchyňou hrajú aj materiály a technológie. Inšpirujte sa modernými kuchyňami od Dalno a presvedčte sa o širokých možnostiach ich výberu. Vyrobené sú najnovšími technológiami a hlavne s takmer neobmedzenými možnosťami naplnenia vašich predstáv a potrieb. Samotná výroba prebieha s maximálnou precíznosťou a starostlivosťou. V neposlednom rade sa môžete spoľahnúť na zaručenú originalitu.

Na aké časti linky sa zamerať

Základom každej kuchyne je kvalitná linka, ktorá sa nezaobíde bez pracovnej dosky. Pri jej výbere dbajte na čo najvyššiu odolnosť voči vysokým teplotám, tlaku a nadmernej vlhkosti. Aj tu hrá dôležitú rolu kvalita materiálu, ktorý nebude mať problém s bežnými kyselinami. Možno si to neuvedomujete, no takmer každý deň sa dostáva do styku napríklad s kyselinou citrónovou alebo octovou. Zaujímavou voľbou aj z funkčného hľadiska je masívne drevo a mramor.

Nezabudnite aj na dôležitosť zásteny kuchynskej linky, resp. obkladu do kuchyne. Určite nič nepokazíte tým, ak si zvolíte identický materiál ako pri pracovnej doske. Počuli ste už o korpusoch? Ide vlastne o základnú konštrukciu linky, ktorá slúži aj na upevnenie kuchynských dvierok, ale aj závesných tyčí alebo zásuviek. Aj tu dbajte na odolnosť, hlavne z pohľadu vlhkosti a ohybnosti pod vyššou váhou.

Nepodceňte ani výber kovania, dvierok na kuchynskú linku, podsvietenia a osvetlenia linky a kuchynských spotrebičov, akými je napríklad rúra, varná doska, digestor, chladnička a umývačka riadu.

Zdroj: Sponzorovaný príspevok

- Reklama -

Ak si našiel/a v článku chybu alebo máš pripomienky, daj nám prosím vedieť na media@relife.sk

Najčítanejšie

- Reklama -

Súvisiace články