14.5 C
Bratislava

Leto plné zábavy v príjemnom chládku modernej pergoly

- Reklama -

Chladné a upršané dni konečne vystriedalo slnečné počasie. Môžeme si tak pobyt na slnku a čerstvom vzduchu užívať plnými dúškami. Ani na slnku to ale nie je vždy až tak pohodlné. Veď súčasné teploty sa vedia vyšplhať do astronomických výšok a naše telo bez adekvátnej ochrany v takýchto podmienkach potom skôr kolabuje. Ako to vyriešiť?

Výberom kvalitnej pergoly a moderných vonkajších žalúzií môžete silné lúče slnka znášať oveľa lepšie.

Dizajnovo krásna a funkčná ochrana

Dôsledky globálneho otepľovania sú katastrofálne. Deštrukcia a ústup ľadovcov spôsobuje zvýšenie hladiny oceánu, na druhej strane vplyvom dlhodobého sucha dochádza k zhoršeniu dostupnosti vodných pitných zdrojov. A to nie je ani zďaleka všetko.

Dopady tohto javu sa prejavujú aj na počasí, ktorého prejavy sú čoraz extrémnejšie. A aj silné lúče slnka sú toho dôkazom. Nielen pre ochranu pokožky pred vznikom rakoviny, ale aj z dôvodu vytvorenia optimálnej klímy. Pri pobyte na záhrade alebo terase domu preto určite využijete modernú pergolu.

Zariadenie, ktoré má špeciálne tieniace prvky, dokáže navodenie príjemnej atmosféry a tieňa zaistiť bez najmenších problémov. Pergoly sú odolné voči vetru, dažďu a dokonca aj snehu, vďaka čomu si môžete relax na záhrade užívať po celý rok.

Dokonalá izolácia interiéru

Ani v tom najkrajšom počasí ale človek netrávi všetok svoj voľný čas v exteriéri. Prostredie interiéru je pre nás niekedy spásou a príjemným útočišťom. Aj tu to ale platí do momentu, než sa do veľkých okenných tabúľ „oprie“ ostré slnko. Ako sa zbaviť nepríjemného prehrievania interiéru, ktoré môže spôsobiť nielen naše nepohodlie, ale aj poškodenie interiérových doplnkov? Kvalitné látky v metráži, z ktorých si môžete ušiť závesy, sú jedno riešenie.

Na navodenie pohodlia a tienenia okien vám ale veľmi dobre poslúžia rovnako kvalitné a štýlové vonkajšie žalúzie. S dokonale spracovanými a špeciálne tvarovanými lamelami s LDPE tesnením, ktoré sa postará o stopercentnú izoláciu okna nielen v lete, ale aj v zime.

Nemáte s ich údržbou žiadne starosti a užívate si len príjemné chvíle radosti. Pripravte preto na leto nielen svoje telo, ale aj prostredie, v ktorom si spoločnosť blízkych užijete na plno a bez obmedzení.

Zdroj: tento obsah je sponzorovaný. Náhľadový obrázok: Shutterstock
- Reklama -

Ak si našiel/a v článku chybu alebo máš pripomienky, daj nám prosím vedieť na media@relife.sk

Najčítanejšie

- Reklama -

Súvisiace články