14 C
Bratislava

Majte svoje podnikanie a aktíva pod dokonalou kontrolou

- Reklama -

Úspech v biznise nie je založený a závislý len od toho, koľko do firmy investujete. Ani dobrý nápad nie je vždy zárukou jednoduchého plnenia úspešného cieľa. Často zabúdame na kontrolu, ktorá, ak nie je dostatočná, straty a problémy môžu spôsobiť samotný krach. Z časových dôvodov však na všetko dohliadať jeden človek nemôže. Preto máme pre vás jednoduché riešenia, ktoré tieto problémy časom určite odstránia.

Ak sa chcete dozvedieť viac, pokračujte v čítaní. Máme pre vás univerzálne systémy, ktoré vám pomôžu optimalizovať a znížiť náklady na vaše podnikanie a chod spoločnosti.

Profesionálny GPS monitoring

Monitorovanie vozidiel pomocou profesionálneho GPS trackera je populárnym riešením vo všetkých oblastiach podnikania, ktoré zahŕňajú pravidelnú prepravu nákladu, poskytovanie špeciálneho vybavenia na prenájom tretím stranám, či poskytovanie logistických služieb. Prečo?

Napriek tomu, že ste si na niekoľkých pohovoroch vybrali tých najlepších zamestnancov a investovali do profesionálnej výbavy, je dobré a užitočné mať nad celým týmto fungujúcim systémom plnú kontrolu. Dohľad nad činnosťou zamestnancov, ktorí zabezpečujú chod vášho podniku aj mimo kancelárie.

Princíp fungovania moderného monitoringu vozidiel spočíva v čítaní indikátorov rôznych senzorov zabudovaných do systému vozidla. Kontrolujete tak spotrebu paliva, polohu vozidla, teplotu v nákladnom kontajneri a oveľa viac vecí, o ktorých ste doteraz nemali ani potuchy.

Výhodami tohto systému sú tiež:

  • vysoká presnosť sledovania polohy vozidiel v reálnom čase bez ohľadu na terén;
  • schopnosť prijímať informácie vo forme správ o stovkách parametrov automobilu;
  • rýchla komunikácia s vodičom, pohodlie zasielania textových a grafických informácií, ako aj navigačné súradnice pre zmenu trasy;
  • príjem automatických správ na rôznych zariadeniach vrátane tých mobilných.

Virtuálne sídlo firmy

Ďalšou veľmi výnimočnou a výhodnou službou, ktorú v dnešnom náročnom svete určite oceníte, je aj moderné a hlavne virtuálne sídlo firmy. Má evidenčný charakter, no s jeho pomocou si môžete veľmi rýchlo a jednoducho založiť novú spoločnosť a ešte lepšie a z pohodlia domu ju aj riadiť. Neprídete o svoje súkromie, pretože nemusíte na zápis do obchodného registra využívať súkromnú adresu a získate pritom komfort množstva služieb.

Máte prehľad o doručených zásielkách, unikátnu polohu firmy a reprezentatívnu adresu v lukratívnej štvrti, čo vám pomôže v získaní nových klientov.

V kombinácií so spomínaným GPS monitoringom to bude aj ekonomické riešenie, vďaka ktorému pri zložitom riadení spoločnosti ušetríte nielen financie, ale aj svoj drahocenný čas. Stačí si to vyskúšať a bez problémov s úspechom podnikať.

Zdroj: tento obsah je sponzorovaný. Náhľadový obrázok: Shutterstock
- Reklama -

Ak si našiel/a v článku chybu alebo máš pripomienky, daj nám prosím vedieť na media@relife.sk

Najčítanejšie

- Reklama -

Súvisiace články