14.8 C
Bratislava

Nadčasové dámske šperky, ktoré by vám v šperkovnici nemali chýbať

- Reklama -

Šperky sú neodmysliteľnou súčasťou módnych doplnkov žien. Dolaďujú nimi dámsky outfit a pri ich výbere neváhajú investovať aj do luxusných kúskov.

Niektoré šperky však neodmysliteľne patria do dámskych šperkovníc. Viete ktoré nadčasové dámske šperky by vám nemali chýbať v šperkovnici?

Zlaté retiazky

Zlato je aj napriek všetkému stále najobľúbenejší materiál dámskych šperkov, resp. vo všeobecnosti šperkov. Kým kedysi sme iné zlato ako žlté nekupovali, teraz sa dostávajú do popredia aj iné farby zlata. Veľmi obľúbené je predovšetkým biele a ružové zlato. Dokonca aj v ponuke svadobných obrúčok, či zásnubných prsteňov nájdete ružové a biele zlato.

Medzi nadčasové dámske šperky, ktoré by nemali chýbať v šperkovnici, určite radíme aj štýlové zlaté retiazky. Pri výbere tohto šperku je potrebné všímať si nielen hmotnosť samotnej retiazky, ale aj dĺžku a kvalitu zapínania.

Ak chcete retiazku nosiť aj s príveskom, všímajte si, či konkrétny model, ktorý ste si vybrali, sa aj hodí na nosenie retiazky. Čo sa týka zapínania, uprednostňujte zapínanie retiazky na perový krúžok. Je zo všetkých najspoľahlivejšie.

Okrem zlatých retiazok zo žltého, či bieleho zlata si môžete kúpiť aj zlaté retiazky v kombinácii žltého a bieleho zlata. Ocenia ich najmä ženy, ktoré majú vo svojej šperkovnici aj šperky zo žltého zlata, aj šperky z bieleho zlata.

Zlaté prívesky

Keďže v dámskej šperkovnici nesmú chýbať zlaté retiazky, nesmú v nej chýbať ani zlaté prívesky. Široká ponuka zlatých príveskov vám umožní vybrať si vhodný zlatý prívesok, ktorý sa bude hodiť k zlatým retiazkam. Máte možnosť vybrať si zo zlatých príveskov ozdobených briliantmi a zo zlatých príveskov ozdobených zirkónmi.

Ak preferujete symboliku, vyberte si k zlatej retiazke zlatý prívesok v motíve stromu života alebo v tvare kríža. Ak máte rady klasiku, vyberajte si decentné a elegantné dámske zlaté prívesky.

Zlaté šperky a retiazky
Zlaté šperky a retiazky / Zdroj: Alireza Zarafshani

Náušnice z riečnych perál

Jednoduché, štýlové a zároveň nadčasové náušnice – aj takto by sme mohli charakterizovať náušnice z riečnych perál. Nie sú drahým šperkom, ale sú nadčasovým šperkom, ktorý by vám nemal chýbať v dámskych šperkovnici. Ľahko sa kombinujú s luxusným elegantným oblečením, ale aj s ležérnym oblečením. Perly sú prírodným produktom, preto je každá jedna perla originálom.

Riečne perly
Riečne perly / Zdroj: Cornelia Ng
Zdroj: tento obsah je sponzorovaný. Náhľadový obrázok: Daniel Jedzura – Shutterstock
- Reklama -

Ak si našiel/a v článku chybu alebo máš pripomienky, daj nám prosím vedieť na media@relife.sk

Najčítanejšie

- Reklama -

Súvisiace články