14 C
Bratislava

Stanica Nivy a nákupné centrum

- Reklama -

Nákupné centrum Nivy uprostred veľkomesta. Moderná autobusová stanica. Krok od mekáča. Obchody, tržnica, dobré jedlo, ale aj zábava. Čo všetko tam je?

Nová stanica Nivy

Bratislava už má svoju novú, modernú autobusovú stanicu, na ktorú sme dlho čakali. Pohodlne si môžeš vyhľadať tvoj spoj a odchody a príchody autobusov. Vybavenie stanice je na medzinárodnej úrovni letiskového typu. Je tam úschovňa batožiny, 140 lavičiek s nabíjačkami a oddelenie strát a nálezov.

To čo oceníš na pokladni č. 4 je pobočka Packety, kde si môžeš vyzdvihnúť svoj balík a rovno s ním nastúpiť do autobusu, alebo ho odtiaľ poslať do celého sveta. K dispozícii je od 6:00 do 20:00 hod. od pondelka do nedele.

Stanica Nivy Bratislava
Stanica Nivy Bratislava / Zdroj: relife.sk

Pri cestovaní na medzinárodných a diaľkových linkách môžeš využiť elegantné priestory Lounge, v ktorom bude pripravené bezplatné občerstvenie v podobe vody a kávy.

Okolie nákupného centra Nivy. Vedľa sa nachádzajú aj veže Sky Park.

Čo ponúka nákupné centrum Nivy

Obľúbené obchody v nákupnom centre, ktoré obyvateľky a obyvatelia Bratislavy dobre poznajú. Sú tam známe potraviny Yeme, DM drogéria, Alza, Zara, Reserved a Lidl.

Pri čakaní na tvoj spoj môžeš navštíviť Martinus a vybrať tak darček pre blízkych.

Stanica Nivy
Stanica Nivy / Zdroj: relife.sk

Streetfood a Foodcourt

Na Nivách nebude núdza o dobré jedlo. Regal Burger, Paleo Point alebo trochu Indie s Masala Darbar. Na svoje si príde aj nejeden kávoholik.

Tržnica Nivy ponúka farmárske produkty, ale aj rôzne delikatesy. Od pekárne Kvások si kúpiš chutný chlieb, alebo poctivé mlieko z mliečnej farmy Necpaly z Martina. Ambasádormi Tržnica Nivy sú vášniví pestovatelia domácich výrobcov, farmárov a producentov.

Fermentovaná zelenina, domáce lokše, ovocie a zelenina, to je len zlomok z ponuky. Čo sa budem rozpisovať. jednoducho treba vidieť. Ak budeš mať cestu okolo alebo pricestuješ autobusom prejdi sa nákupným centrom Nivy.

Móda a Lifestyle

Tie nemôžu chýbať. Sú tu značky ako CROPP, Peek & Cloppenburg, Calzedonia, PULL&BEAR, Björn Borg, SPRINGFIELD, Bershka, SiNSAY, New Yorker, ale aj Reserved a Švédska značka Fjällräven.

Strecha na Nivách

Bežecká dráha a zóny na cvičenie ťa udržia vo forme cestou do práce aj z práce. Teda pokiaľ pracuješ v blízkosti alebo máš cestu okolo.

Autor: Petrém
4.9/5 - (19 hodnotení)
- Reklama -

Ak si našiel/a v článku chybu alebo máš pripomienky, daj nám prosím vedieť na media@relife.sk

Najčítanejšie

- Reklama -

Súvisiace články