16.9 C
Bratislava
More

  10 najlepších seriálov roku 2020

  Toto je TOP 10 seriálov. Zostavili sme zaujímavý rebríček toho najlepšieho čo sa oplatí sledovať. #netflix #amazon #appletv #hbo

  The Great Heist

  Dráma / Krimi / Thriller / 2020, 4 h 9 min / Hodnotenie: 68%

  Natočené podľa prípadu lúpeže 33 milionov dolárov z kolumbijskej centrálnej banky, ktorý v roku 1994 obrátil zem hore nohami.

  Away

  Dráma / Sci-Fi / 2020, 8 h 25 min / Hodnotenie: 64%

  Emma Green musí opustiť svojho manžela a dospievajúcu dcéru, aby mohla veliť mezinárodnej posádke pri zradnej misii na Mars. „Ide o pomalšie drama, pozerateľné, slušné a vhodné pustiť si pred spaním.”

  The Crown

  Dráma / Historický / 2016–2020, 38 h 24 min / Hodnotenie: 90%

  Jedna z vlajkových lodí Netflixu, The Crown (Koruna) je tiež jednou z najdrahších televíznych seriálov, aké sa kedy uskutočnili.

  Príbeh dvoch najslávnejších adries sveta – Buckinghamského paláca a Downing Street 10 – a intríg, milostných životov a machinácií stojacich za veľkými udalosťami, ktoré formovali druhú polovicu 20. storočia. Dva domy, jedna Crown.

  Noblesná a honosná dráma z pera Petra Morgana (The Queen and Frost / Nixon) má za cieľ zmapovať život a časy kráľovnej Alžbety II. Sú to skutočne presvedčivé udalosti, ktoré poskytujú pohľad v čase na život jednej z najslávnejších rodín, ktoré kedy žili.

  Into the Night

  Dráma / Sci-Fi / Thriller 2020, 3 h 45 min / Hodnotenie: 88%

  Keď slnko zrazu začne zabíjať všetko, čo mu stojí v ceste, cestujúci na nočnom lete z Bruselu sa pokúsia prežiť akýmikoľvek potrebnými prostriedkami.

  Ragnarök

  Dráma 2020, 4 h 29 min / Hodnotenie: 73%

  Malé nórske mestečko, ktoré zažíva teplé zimy a prudké lejaky, akoby smerovalo k ďalšiemu Ragnaroku – pokiaľ niekto nezasiahne včas.

  Messiah

  Dráma / Mysteriózny / Thriller / 2020, 7 h 34 min / Hodnotenie: 76%

  Keď dôstojníčka CIA Eva Geller (Michelle Monaghan) odhalí informácie o mužovi (Mehdi Dehbi), ktorý si získa medzinárodnú pozornosť prostredníctvom činov narušenia verejnosti, začne vyšetrovanie jeho pôvodu. Geller musí závodiť, aby rozlúštil záhadu, či je skutočne božskou entitou alebo podvodníkom schopným demontovať geopolitický poriadok sveta.

  V priebehu vývoja sa prelína množstvo perspektív, medzi ktoré patrí izraelský spravodajský dôstojník (Tomer Sisley), texaský kazateľ (John Ortiz) a jeho dcéra (Stefania LaVie Owen), palestínsky utečenec (Sayyid El Alami) a novinárka (Jane Adams), ktorý sa venujú tomuto príbehu.

  Money Heist

  Akčný / Dráma / Sci-Fi / 2020, 150 min / Hodnotenie: 89%

  Seriál La Casa de Papel sa stal v Španielsku najpopulárnejším seriálom a potom si podmanil celý svet.

  Záhadný muž, prezývajúci sa El Profesor (Álvaro Morte), naplánoval Najväčšie lúpež v histórii Španielska. Aby Mohol zrealizovať tento ambiciózny plán, najal si osem Ľudí s mimoriadnymi schopnosťami, Ktory nemaj čo stratiť. Ich životy sú ale v stávke. Profesorov plán vychádza najavo a tím sa musí zbaviť nepriateľov, ako vo vnútri Španielskej národnej banky, ako aj za jej múrmi. (Netflix)

  Biohackers

  Thriller / Sci-Fi / Dráma / 2020, 4 h 24 min / Hodnotenie: 73%

  Aby sa dostala k profesorovi, ktorého podozrieva z účasti nad tragédiou svojej rodiny, ide Mia na lekársku fakultu. Lenže čoskoro sa zapliete do sveta biohackingu. (Netflix)

  Pozri si Top filmy 2020.

  Zdroj: Relife, Kurátor: Petrém

  Najčítanejšie

  Recenzia: Redmi 9 a 9A od Xiaomi a sú za skvelé ceny

  Xiaomi predstavil novú radu Redmi 9. Recenzia, špecifikácia a ceny. Redmi 9 Disponuje štvoricou objektívov, 6,53" displej Full HD + Dot Drop (rozlíšenie 2340 x 1080, 394...

  Wirecard spôsobila kolaps v službách online bankovníctva

  Dňa 26. júna úrad pre finančné riadenie pozastavil povolenie na prevádzkovanie spoločnosti Wirecard Card Solutions Limited (spoločnosť, ktorá vydáva karty a spracováva transakcie). Subjekt Spojeného kráľovstva, spoločnosť Wirecard...

  Skúsenosti s O2 eSIM

  Službu eSIM (embeddedSIM) ponúka operátor O2 od konca apríla 2020. Stačí sa zastaviť v ktorejkoľvek O2 predajni, kde dostaneš kartičku eSIM s vytlačeným QR...

  Xiaomi Mi 10 Pro posúva limity. Toto sú jeho kľúčové vlastnosti a cena

  Mi 10 Pro bol uvedený na trh 13. februára 2020. V Európe sa začal predaj v apríli. Má 6,67-palcový dotykový displej s rozlíšením 1080x2340...

  Ako si ušiť rúško? Jednoduchý návod.

  Návod ako si vyrobiť rúško doma a aký materiál chráni najviac S vypredanými respirátormi a rúškami počas pandémie koronavírusu bude musieť veľa ľudí robiť to,...