12.2 C
Bratislava

Ľuboš Fellner – šéf cestovky Bubo pobúril videom Slovákov

- Reklama -

Šéf cestovky Bubo pobúril Slovákov videom o koronavíruse. Fellner hovorí, že silných, vyspatých a najedených ľudí nenakazí koronavírus ani vtedy, keď s ním prídu do kontaktu cez prenášača.

Toto video sa zapíše do dejín ako veľmi nevhodný príklad reklamy. Okrem iného v ňom Ľuboš Fellner hovorí: „Na Slovensku budú v marci umierať ľudia…rada, ktorú nemôžu dať žiadni politici svojim voličom chudobným, ale ja to elite Slovenska, ktorá s Bubom cestuje, ponúknuť môžem. Teraz je ten čas, vyberte si svoj zájazd, zažite tú najlepšiu dovolenku.“

Zlyhanie jednotlivca môže potopiť aj 30 rokov fungujúcu značku. Kategória cestovné kancelárie to nemajú v tomto období jednoduché a mali by zvažovať svoje kroky rozvážne.

Video s Bubo

Bubo - Fellner a koronavírus
Zroj: Youtube

Nabádať ľudí, aby vycestovali do zahraničia, a tak sa ochránili pred koronavírusom je neetické.

Okrem iného v ňom Ľuboš Fellner hovorí: „Na Slovensku budú v marci umierať ľudia…rada, ktorú nemôžu dať žiadni politici svojim voličom chudobným, ale ja to elite Slovenska, ktorá s Bubom cestuje, ponúknuť môžem. Teraz je ten čas, vyberte si svoj zájazd, zažite tú najlepšiu dovolenku.“

Odborníci z oblasti marketingu a reklamy na sociálnych sieťach kritizujú neetickosť tohto videa. Tvrdia, že sa do zapíše do dejín ako veľmi nevhodný príklad reklamy.

Za svoje vyjadrenia o Slovákoch sa ospravedlnil

V najnovšom videu s názvom Ako som pochopil, že som sa mýlil sa Slovákom ospravedlňuje.
„Pochopil som, že to bolo strašné a nemôžem už svoje slová vziať späť. Rád by som sa úprimne ospravedlnil,“

Za svoje chyby vyvodil dôsledky a oznámil, že odstupuje z mediálneho priestoru a jeho miesto zaujmú jeho spolupracovníci. „Verím, že nebudú takí hlúpi ako ja,“.

Luboš Fellner vyjadril svoju podporu a uznanie všetkým lekárom a po skončení tejto mimoriadnej situácie pozýva tridsať lekárov z prvej línie „na jeden kvalitný zájazd cestovnej kancelárie Bubo“.

https://www.youtube.com/watch?v=Zi7dFI8PhSE

Internet zaplavilo množstvo komentárov a obrázkov. Niektoré z nich vyberáme.

Krízy odhaľujú aj blbé stránky spoločnosti.

Uverejnil používateľ Zomri Utorok 10. marca 2020

Pelikán vs Bubo

Zdroj fotografií: Facebook

 

Kurátor: relife.sk

#bubo #cestovka

- Reklama -

Ak si našiel/a v článku chybu alebo máš pripomienky, daj nám prosím vedieť na media@relife.sk

Najčítanejšie

- Reklama -

Súvisiace články