16.5 C
Bratislava

Dnes je posledný deň Disney+ Day

- Reklama -

Disney+ Day: svetová premiera seriálu Andor a krátkeho filmu Simpsonovcov. Teraz prvý mesiac iba za 1,99€.

Disney+ Day
Disney+ Day za 1,99€ / Zdroj: Disney+

Pri príležitosti osláv Disney+ Day si predplatitelia streamovacej služby Disney+ na celom svete môžu pozrieť strhujúci koncertný film svetových superhviezd BTS: Permission to dance na javisku – LA ako aj špeciálnu ukážku z pripravovaného pôvodného Disney+ seriálu Andor z produkcie Lucasfilmu.

BTS: Permission to dance na javisku – LA prináša živé vystúpenie z koncertu hudobnej skupiny BTS, ktorý sa konal na losangeleskom štadióne SoFi koncom roka 2021 (27.-28. novembra a 1.-2. decembra). Koncertný film zachytáva zábery z vystúpenia hudobnej skupiny nominovanej na cenu GRAMMY® a jej prevedenia hitov ako Dynamite, Butter a Permission to Dance priamo z javiska. BTS, skratka odvodená z názvu Bangtan Sonyeondan alebo Beyond the Scene (Zo zákulisia), je juhokórejská chlapčenská skupina, ktorá si od svojho debutu v júni 2013 získala srdcia miliónov fanúšikov na celom svete. BTS tvoria RM, Jin, SUGA, j-hope, Jimin, V a Jung Kook. Producentom filmu je spoločnosť HYBE a Den of Thieves production v spolupráci so spoločnosťou Borderless Films.

Seriál Andor 

Pemiéra prvých troch častí bude už 21. septembra. Prinesie nový pohľad na galaxiu Star Wars. Sústredí sa na cestu Cassiana Andora za poznaním toho, čo všetko môže zmeniť. Seriál prináša príbeh o rodiacej sa vzbure proti Impériu a o tom, ako sa do nej zapojili ľudia a planéty. V ére plnej nebezpečenstva, podvodov a intríg sa Cassian vydá na cestu, ktorá ho predurčuje na to, aby sa z neho stal hrdina povstalcov.

V úlohe Cassiana Andora sa vracia Diego Luna, ku ktorému sa pridávajú ďalší herci vrátane Genevieve O’Reillyovej, Stellana Skarsgårda, Adrie Arjonovej, Denise Goughovej, Kyle Sollerovej a Fiony Shawovej. Výkonnými producentmi seriálu sú Kathleen Kennedyová, Tony Gilroy, Sanne Wohlenbergová, Diego Luna a Michelle Rejwanová. Tony Gilroy je zároveň aj tvorcom a showrunnerom.

Novinky na Disney+

Program osláv Disney+ Day zahŕňa aj ďalšie lákavé svetové premiéry od spoločností Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic, Simpsonovci a ďalších. Na streamovacej službe si od 8. septembra môžete pozrieť film od štúdia Marvel Thor: Láska a hrom aj hraný film Pinocchio od Disney. Dostupná je aj nová časť seriálu She-Hulk: Neuveriteľná právnička, animovaný seriál Autá na cestách, špeciál Obi-Wan Kenobi: Jedi sa vracia. Výnimkou nie sú ani dokumentárne seriály Dospievanie a Epické dobrodružstvá s Bertiem Gregorym. 

Predplatitelia Disney+ môžu streamovať aj seriál Tierra Incógnita. Zem neznáma, špeciál Assembled. Ako sa natáčal Thor: Láska a hrom alebo nový krátky film od Simpsonovcov Vitaj v klube.

Simpsonovci: Vitaj v klube 

Zdroj: Relife.sk, Disney+
4.9/5 - (9 hodnotení)
- Reklama -

Ak si našiel/a v článku chybu alebo máš pripomienky, daj nám prosím vedieť na media@relife.sk

Najčítanejšie

- Reklama -

Súvisiace články

Top filmy roku 2024

Top seriály roku 2024

Top seriály roku 2023