14 C
Bratislava

Moderné riešenie pre každého podnikateľa – eKasa s nulovou investíciou

- Reklama -

Na nový systém elektronických registračných pokladníc už zrejme prešiel každý podnikateľ. Online pripojenie na Finančnú správu prináša množstvo výhod, ale ak si nezvolíte správne riešenie, možno aj zbytočne starosti.

Vybrať ideálne riešenie na mieru vám môže ušetriť peniaze, čas aj neskoršie komplikácie. Online eKasa pokladnice by mali vám a vašim zamestnancom uľahčiť prácu a spracovávanie úhrad. Zamerať by ste sa preto mali na tieto dôležité vlastnosti.

Finančná dostupnosť

Vzhľadom na to, že podnikatelia v súčasnosti prežívajú aj náročné obdobie, je dôležité, aby vaše nové riešenie elektronickej pokladne nevyžadovalo žiadnu vysokú investíciu a nezaťažilo ani váš mesačný rozpočet. Ideálne sú nízke paušálne platby bez vysokého počiatočného poplatku.

Bezpečnosť dát

Ak ide o vaše tržby a komunikáciu s Finančnou správou, vaše dáta by mali byť v stopercentnom bezpečí. Voľte preto kvalitné riešenia eKasy s chráneným úložiskom na zabezpečenom mieste, kde vždy nájdete aj archív.

Podpora a kontrola

Aj napriek kvalitnej a spoľahlivej technológii sa problémy môžu vyskytnúť, preto by ste sa mali presvedčiť, že sa vždy môžete spoľahnúť na kvalitnú zákaznícku podporu. Výhodou je aj možnosť vzdialeného prístupu pre sledovanie úkonov vašich zamestnancov či rôzne úpravy vo vašom podnikaní. S možnosťou okamžite reagovať, budete vždy pokojní a bez stresu.

Technologické riešenie

Niekomu možno stačí obyčajný terminál na bezhotovostné platby, iný bude potrebovať väčší displej alebo plnohodnotnú eKasu s rozmerným dotykovým monitorom a kvalitnou tlačiarňou. Dôležité je, aby ste si vybrali dodávateľa, ktorý ponúka všetky technologické riešenia, ktoré potrebujete. Vaše potreby sa totiž časom môžu meniť. V ideálnom prípade môžete dostať k hlavnému platobnému terminálu zadarmo aj prenosný.

Zdroj: tento obsah je sponzorovaný.
- Reklama -

Ak si našiel/a v článku chybu alebo máš pripomienky, daj nám prosím vedieť na media@relife.sk

Najčítanejšie

- Reklama -

Súvisiace články