22.7 C
Bratislava

Firma KRÁSNÝ – zdravotnická technika s.r.o. – odborníci v oblasti lekárskych prístrojov a dezinfekcie

- Reklama -

V každom odvetví zdravotníctva je neustála potreba techniky a rôznych lekárskych prístrojov. Hľadáte spoľahlivého dodávateľa, prípadne firmu, na ktorú sa budete môcť obrátiť aj v prípade revízií či opráv? Spoločnosť KRÁSNÝ-ZT sro zo susedného Česka je tou správnou voľbou!

Renomovaná firma, ktorá pôsobí na trhu už od roku 1998. Jej špecializáciou je poskytovanie zdravotníckej techniky a služieb v oblasti dezinfekcie a dodávania lekárskych prístrojov, a to nielen do nemocníc a rôznych ordinácií, ale aj do zariadení, ako sú domovy dôchodcov či sociálnych služieb, ba dokonca aj do domácností. Práve to vystihuje firmu KRÁSNÝ, ktorej celý sortiment možno dohľadať na e-shope SZO.cz, pričom táto skratka znamená „Služby zdravotníckym organizáciám“.

Sortiment pre nemocnice aj jednotlivcov

S dlhoročnými skúsenosťami a odborným tímom sa spoločnosť KRÁSNÝ – zdravotnická technika s.r.o. stala jedným z lídrov na trhu v Česku, pričom svoje pôsobisko rozšírila distribúciou prístrojov a dezinfekcií aj na Slovensko.

Jej hlavným cieľom je poskytovať kvalitné zdravotnícke zariadenia a produkty, ktoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie zdravotníckych zariadení, zabezpečenie bezpečnosti pacientov a ich najlepšiu starostlivosť.

V ponuke tak nájdete široký sortiment lekárskych prístrojov, ktorý zahŕňa rôzne druhy prístrojov, vybavenie a náradie potrebné pre lekárov a zdravotnícky personál. Medzi ne patria napríklad inhalátory, monitory srdcového tepu, odsávačky, dýchacie prístroje, rehabilitačné pomôcky a mnoho ďalších.

Lídri v oblasti dezinfekcie

Okrem poskytovania zdravotníckej techniky je spoločnosť KRÁSNÝ aj lídrom v oblasti dezinfekcie a jej distribúcie, ktorej sa venuje už viac ako 20 rokov.

Na e-shope nájdete napríklad aj širokú ponuku francúzskych dezinfekcií značky STÉRIDINE, vhodnú nielen pre zdravotníckych odberateľov, ale pokojne aj pre jednotlivcov a domácnosti. Tieto dezinfekcie sú účinné proti rôznym druhom baktérií a vírusov. S ich použitím je možné dosiahnuť maximálnu hygienu a minimalizovať riziko infekcie. Sú hypoalergénne, vhodné aj pre ľudí s extrémne citlivou pokožkou a nájdete medzi nimi aj kozmetické prípravky.

Zaujala vás ponuka? Zavítajte na web Desinfekce.sk a prelistujte si katalógy dezinfekcií ANIOS, GARCIN či STÉRIDINE. Máte svojho favorita? Ešte pred kúpou sa však neváhajte poradiť s odborníkmi na dezinfekcie – prípravky sa často líšia, je potrebné tak zvážiť všetky atribúty.

Zdroj: Sponzorovaný obsah
- Reklama -

Ak si našiel/a v článku chybu alebo máš pripomienky, daj nám prosím vedieť na media@relife.sk

Najčítanejšie

- Reklama -

Súvisiace články