13.9 C
Bratislava

Darčeky na Vianoce 2023: Originálne vianočné darčeky pre rodinu a priateľov

- Reklama -

Toto sú inšpirácie a nápady na darčeky pre ženy, mužov, deti, rodičov, priateľov, kolegov a ďalších, na ktorých ti záleží. Zameraj sa na praktické darčeky.

Tipy na originálne vianočné darčeky pre každého

Darovať môžeš blízkym aj taký darček, ktorý im pomôže zlepšiť si zdravie, krásu alebo pohodu. Darčekom tak môže byť masáž, pobyt v kúpeloch, skypass, permanentka do fitka, či voucher k barberovi.

Skvelím darčekom pre blízkych je aj niečo, čo im umožní spoznať nové miesta, kultúru alebo ľudí. Môže to byť pobyt v hotely, ale poteší aj darčekový poukaz u leteckých spolocností, kde si ho môžu uplatniť keď sa rozhodnú cestovať. Cestovatelia ocenia aj praktické vychytávky pri kempovaní, cyklistike a turistike.

Dôležité je poznať blízkych a priateľov do hĺbky a načúvať im počas roka. Len tak zistíte, čo je ich vášeň a čo im robí skutočnú radosť.

Ďalšou kategóriou vianočnych darčekov pre tvojích blízkych je niečo, čo im prinesie radosť, zábavu alebo vzdelanie. Môže to byť napríklad virtuálna realita, jump aréna, oblečenie, ktoré by si rád kúpil, kúpila. Darčekom pre teanedžerov môže byť aj permanentka do kina.

Takmer každého poteší dobrá kniha a spoločenská hra či zaujímavé puzzle. Pri knihách vyberaj podľa záujmu a zisti si ak je knihomoľ, či ju už náhodou nemá. Pri výbere ti pomôže ak sa zameriaš na knižné novinky a bestsellery. Deti určite poteši lego, ktoré sa stáva opäť hitom.

Ak už naozaj nevieš čo kúpiť, tak poteší darček, ktorý sa im hodí do domácnosti, kancelárie alebo len tak. Môže to byť talianský olivový olej. Blízki sa často obdarúvajú aj netradične. Napríklad v Taliansku je špecialitou panettone. Potešiť môže tak aj darčekový kôš alebo truhlica plná dobrôt z Talianska.

Veríme, že sme ti pomoholi s výberom vianočných darčekov pre rok 2023 a prajeme ti veľa šťastia a pohody.

Zdroj: Relife.sk / Kurátor: Peter Miškus

 

5/5 - (1 hodnotení)
- Reklama -

Ak si našiel/a v článku chybu alebo máš pripomienky, daj nám prosím vedieť na media@relife.sk

Najčítanejšie

- Reklama -

Súvisiace články