27.2 C
Bratislava

Wolt Košice – donáška jedla a 6€ promo kód: DONASKA

- Reklama -

Skvelá donášková služba v Košiciach. Použi pri registrácií promo kód: DONASKA a získaš až 6€ kredit na tvoj účet Wolt. Wolt upravil hodnotu promo kódu z 4 Eur 3×2 Eura. Donáška funguje pre oblasti: Košice centrum, Košice Sever, Košice Západ a KVP.  Aktuálna mapa pre doručenie

Čo je Wolt?

Wolt je revolučná aplikácia na objednávanie jedla. Získala ocenenie od Applu za dizajn. Prináša radosť zákazníkom, kuriérom aj reštauráciám. Začali v Škandinávii (Fínsko), rozrástli sa do Pobaltia, k Jadranu, do Izraela a teraz dobýva Slovensko. Funguje naozaj jednoducho. Vyberieš si reštauráciu a odošleš svoju objednávku. Doručia ti taliansku pizzu  alebo šťavnatý burger za 30 minút.

Wolt promo kód
Wolt promo kód na 6 Eur

Slovensko a konkrétne Bratislava a Košice bola pre Wolt ďalším logickým krokom – kvôli progresívnym a ctižiadostivým ľuďom, ale tiež neskutočne rôznorodej food scéne, ktorá za posledných pár rokov raketovo vzrástla. Vždy je potrebné, aby bola v meste dostatočná kúpna sila, kvalitné reštaurácie a potenciálni partnerskí kuriéri, a to Bratislava stopercentne spĺňa,” uviedol generálny manažér Jan Foret.

Služba Wolt funguje prostredníctvom aplikácie, ktorú si vieš stiahnuť z Apple Store a Google Play. Objednávku vieš vytvoriť aj cez web na wolt.com

Výhody služby Wolt

Okrem jednoduchosti aplikácie sú výhodou jej funkcie. Donáška funguje naozaj takmer v celej Bratislave a Košiciach. Objednať si môžeš jedlo na konkrétny čas donáškou alebo sa vo vybraný čas preň zastaviť aj osobne. A ako funguje promokód? Pri registrácii zadaj promokód: DONASKA. Po dokončení tvojej prvej objednávky s doručením dostaneš ihneď zľavu 3×2 Eur.

Wolt Košice 4€ promo kód: DONASKA
Wolt Košice 4€ promo kód: DONASKA
Wolt - promo kód - Doručenie Bratilslava, Lamač, Dúbravka, Petržalka, Ružinov, Staré a Nové Mesto
Wolt – promo kód – Doručenie Bratilslava, Lamač, Dúbravka, Petržalka, Ružinov, Staré a Nové Mesto

Top reštaurácie na Wolte

Zdieľaj článok a pridaj reštauráciu kde ti chutilo a vytvoríme zoznam, alebo nám napíš.

Cena doručenia

Základné doručenie (do 1,5 km) stojí 1,99 EUR. Či už si vzdialený/á od reštaurácie 5 alebo 1 500 m, zaplatíš 1,99 EUR.

  • Pokiaľ sa nachádzaš ďalej, doplatíš ešte ďalších 0,5 EUR za každých 500 metrov.
  • Prečo si vlastne účtujú za dlhšie doručovanie? Hneď z niekoľkých dôvodov – jednak aby ti zaručili efektivitu celého rozvozu, aby si si mohol objednať napríklad aj z druhého konca mesta, keď si ochotný si trošku priplatiť (miesto limitovania počtu reštaurácií, ktoré máš v aplikácií na výber), tiež aby sa mohli náležito odmeniť kuriérom za ich rýchle doručenie.
  • Maximálne za doručenie zaplatíš 4,99 EUR (áno, to už fakt nie je málo, ale stáva sa to len v prípadoch, keď si od reštaurácie vzdialený až 5 km).

Príklady:

Bývam 1.6 km od reštaurácie, zaplatím 2,49 EUR za doručenie.
Bývam 1.95 km od reštaurácie, zaplatím 2,49 EUR za doručenie.
Bývam 2.01 km od reštaurácie, zaplatím 2,49 EUR za doručenie.
Bývam 2.49 km od reštaurácie, zaplatím 2,49 EUR za doručenie.

Maximálne zaplatíš za doručenie 4,99 EUR (to už nie je málo, ale stáva sa to len v prípadoch, keď si od reštaurácie vzdialený až 5 km).

Pracovať pre Wolt Slovensko

Wolt ponúka aj prácu pre pozíciu Kuriér/ka. Vďaka ich systému bonusov si budeš môcť zarobiť aj cez 10 EUR za hodinu, pričom máš podľa Woltu garantované, že si nikdy nezarobíš menej ako 7-8 EUR. Výplatu posielajú každých 14 dní. Samozrejmosťou je zaškolenie a výbava (boxy na jedlo), oblečenie.

Wolt Bratislava promo kod

Zdroj: Relife, Wolt

#wolt #kosice #donaskajedla
4.9/5 - (24 hodnotení)
- Reklama -

Ak si našiel/a v článku chybu alebo máš pripomienky, daj nám prosím vedieť na media@relife.sk

Najčítanejšie

- Reklama -

Súvisiace články