17.2 C
Bratislava

Najlepšie filmy roku 2023

Rok 2023 sa môže pochváliť množstvom titulov. Do výberu sme zaradili 7 najlepších filmov. #netflix #amazon #appletv #hbomax. Sleduj na Facebooku Filmy a seriály nech ti nič neunikne. Pozri si aj náš zoznam zaujímavých filmov, ktoré si možno nevidel/a.

Top filmy roku 2023

Sú tu aj najočakávanejšie filmy, ktoré nás v tomto roku čakajú.

Plane

Akčný / Dobrodružný / Thriller / 2023, 1 h 47 min / 76 %

Pád lietadla bol len začiatok. Pilot Brodie Torrance zachrániť svojich pasažierov pred zásahom blesku riskantným pristátím na ostrove zničenom vojnou – zistí, že prežitie pristátia je len začiatok. (Magic Box)

Je to štandardne akčný a dobrodružný film. Tento let je pre nadšencov thrillerov tohoto žánru stále zábavný a odporúčam ho pozrieť.

10 Days of a Good Man

Drama, Thriller / 2023, 2 h 3 min / 69 %

Neškodný, obetavý, dôveryhodný, cnostný, morálny a… aký zmysel má byť dobrým človekom? Ak ste počas svojho života nikdy nikomu neublížili, môžete povedať, že ste naozaj dobrý človek? Ak si ochotný zašpiniť si ruky za spravodlivosť, robí to z teba zlého človeka?

„Desať dní“: séria, ktorá bude spracovaná do troch filmov z knižnej trilógie, ako celok bude rozprávať príbeh o Sadikovi, ktorý sa z obyčajného človeka zmenil na antihrdinu, pričom bude hľadať odpoveď na tieto hlavné otázky. Zatiaľ čo sa Sadik mení z dobrého na zlého, zo zlého na ľahostajného, ​​tí, ktorí mu skrížia cestu, dostanú svoj podiel na zemetraseniach v jeho živote a žiadnemu z nich sa nepodarí zostať taký čistý a nevinný ako prvý deň. Vrelo odporúčam túto oddychovku (s dabingom na Netflixe)

Jung_E

Sci-fi / 2023, 1 h 38 min / 58 %

Špecialistka na umelú inteligenciu v blízkej postapokalyptickej budúcnosti naklonuje mozog vlastnej matky, ktorá bývala elitná vojačka, aby tým ukončila občiansku vojnu. #netflix

Film sa približuje k populárnym žánrom tak, ako to väčšina hollywoodskych filmov nemá. JUNG_E odhaľuje jedinečné dimenzie ľudského myslenia a emócií v čoraz digitálnom a čoraz viac komodifikovanom svete.

Operation Fortune: Ruse de guerre

Akčný / 2023, 1 h 54 min / 69 %

V akčnej „komédii“ Fortunova hra musí špeciálny agent Orson Fortune zabrániť predaj smrtiacej modernej technológie, ktorú ovláda miliardár a zbrojný maklér Greg Simmonds. Hoci Fortune najradšej pracuje sám, tentokrát musí do tímu prijať niekoľko ďalších špičkových agentov a jedného veľmi špeciálneho človeka – hollywoodsku filmovú hviezdu, Dannyho Francesca.

Je to príjemný zážitok, možno nie tak nezabudnuteľný ako niektoré z jeho starších snímkov.

65 (16 marec)

Sci-Fi / Thriller

Pilot Mills (Adam Driver) po núdzovom pristátí na neznámej planéte rýchlo zistí, že sa nachádza na Zemi, ale pred 65 miliónmi rokov. Keďže Mills a ďalší preživší, Koa (Ariana Greenblatt) majú na záchranu jediný pokus, musia sa pri svojom epickom boji o prežitie vydať naprieč neznámou krajinou plnou nebezpečných prehistorických tvorov. #Falcon #topfilmy

Dune: Part Two (november)

Na púštnej planéte sa chlapec stane mesiášom nomádov, kde sú obrovské červy, ktoré chránia komoditu zvanú Spice. Spice mení ľudí na cestovateľov, mystikov a šialencov. Akú cenu zaplatí, aby sa stal novým vládcom ich vesmíru?

John Wick: Chapter 4 (24 marec)

John Wick odkrýva cestu k porážke The High Table. Ale skôr, ako si Wick získa slobodu, musí čeliť novému nepriateľovi so silnými kontaktmi po celom svete a silami, ktoré premieňajú starých priateľov na nepriateľov.

Ďalšie tituly priebežne doplním.

Zdroj: Relife, Autor: @Petrém

4.9/5 - (14 hodnotení)
- Reklama -

Ak si našiel/a v článku chybu alebo máš pripomienky, daj nám prosím vedieť na media@relife.sk

Najčítanejšie