16.5 C
Bratislava

Najkratší IQ test na svete, ktorý sa skladá len z troch otázok

- Reklama -

[fusion_builder_container hundred_percent=“no“ equal_height_columns=“no“ hide_on_mobile=“small-visibility,medium-visibility,large-visibility“ background_position=“center center“ background_repeat=“no-repeat“ fade=“no“ background_parallax=“none“ enable_mobile=“no“ parallax_speed=“0.3″ video_aspect_ratio=“16:9″ video_loop=“yes“ video_mute=“yes“ border_style=“solid“ padding_top=“20px“ padding_bottom=“20px“][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=“1_1″ layout=“1_1″ spacing=““ center_content=“no“ hover_type=“none“ link=““ min_height=““ hide_on_mobile=“small-visibility,medium-visibility,large-visibility“ class=““ id=““ background_color=““ background_image=““ background_position=“left top“ background_repeat=“no-repeat“ border_size=“0″ border_color=““ border_style=“solid“ border_position=“all“ padding_top=““ padding_right=““ padding_bottom=““ padding_left=““ dimension_margin=““ animation_type=““ animation_direction=“left“ animation_speed=“0.3″ animation_offset=““ last=“no“][fusion_text]

Testy IQ

Profesionálne testy IQ sú populárne, pretože umožňujú porovnávať sa s ostatnými a zistiť, či je tvoja inteligencia priemerná alebo nadpriemerná.

Kognitívny reflexný test (CRT) je nazvaný najkratší test IQ na svete, pretože pozostáva len z troch otázok. Posudzuje tvoju schopnosť zistiť, či jednoduchý problém môže byť skutočne tak ľahký, ako sa môže zdať.

Tu sú tri IQ otázky:

1. Pálka a loptička stoja celkom 1,10 eura. Pálka stojí o 1,00 euro viac ako loptička. Koľko stojí loptička?

2. Ak päť strojov za päť minút vytvorí päť produktov, za ako dlho by trvalo 100 strojom vytvoriť 100 produktov?

3. V jazere sú lekná. Každý deň sa lekná rozšíria dvojnásobne. Ak bude trvať 48 dní, kým lekná pokryjú celé jazero, ako dlho by trvalo, kým lekná pokryjú polovicu jazera?

[/fusion_text][fusion_faq filters=“no“ cats_slug=“iq“ hide_on_mobile=“small-visibility,medium-visibility,large-visibility“ /][fusion_separator style_type=“none“ hide_on_mobile=“small-visibility,medium-visibility,large-visibility“ bottom_margin=“20″ alignment=“center“ /][fusion_text]

prieskume s takmer 3500 ľuďmi 33 percent odpovedalo na všetky otázky správne a 83 percent odpovedalo aspoň na jednu. Zaujímavosťou tiež je, že len 48% študentov s MIT, dokázalo odpovedať správne na všetky tri otázky.

Koľko si mal správnych odpovedí? Pochváľ sa nám na Facebooku.

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

- Reklama -

Ak si našiel/a v článku chybu alebo máš pripomienky, daj nám prosím vedieť na media@relife.sk

Najčítanejšie

- Reklama -

Súvisiace články