17.7 C
Bratislava

Najlepšie hudobné festivaly v Európe, ktoré ťa ešte čakajú

- Reklama -

Uteč pred nudou a zaži ešte tieto top Európske festivaly. Leto ešte nekončí a stále môžeš zažiť mesiac august plný hudby a slnka. Festival Pohoda je za nami a Grape už vypredaný. Toto je výbery z najlepších hudobných festivalov v Európe počas augusta.

Øyafestivalen

Skepta Oya Festival

Kde: Oslo, Nórsko
Kedy: 7. – 11. august
Web: oyafestivalen.no

Jeden z najobľúbenejších festivalov, festival Øya v Oslu v Nórsku. Okrem toho, že je neuveriteľne priateľský pre životné prostredie (je to jeden z najznámejších európskych festivalov) so super vegánskym a vegetariánskym jedlom a množstvom miest, ktoré ponúkajú biopotravíny.
(Arcade Fire, Wolf Alice, J Hus, Charlotte Gainsbourg, Sleaford Mods, St Vincent, Patti Smith , Neneh Cherry a Grizzly Bear)

Sziget

Sziget Festival

 

Kde:  Budapešť, Maďarsko
Kedy: 8. – 15. august
Web: szigetfestival.com

Sziget v Budapešti je jedným z najväčších festivalov. „sziget“ znamená v maďarčine ostrov a celý festival sa doslova odohráva na ostrove v Dunaji, ktorý je z každej strany ohraničený vodou. #SZIGET2018 JE GLOBÁLNA KOMUNITA SZIGEŤANOV, KTORÍ PRICHÁDZAJÚ Z VIAC AKO 100 KRAJÍN. SPOLU VYHLASUJEME „LOVE REVOLUTION“. REVOLÚCIU, SPREVÁDZANOU SILOU NAŠEJ KOMUNITY. ZAMERIAME SA NA 4 TÉMY, KTORÉ SÚ DÔLEŽITÉ, ABY SA NAŠA PLANÉTA STALA LEPŠÍM MIESTOM.

A keďže je to najväčší festival tu je Aftermovie 2017

[fusion_youtube id=“w6G26rLsryQ“ alignment=“center“ width=“900″ height=“460″ autoplay=“false“ api_params=““ hide_on_mobile=“small-visibility,medium-visibility,large-visibility“ class=““][/fusion_youtube]

Ypsigrock 

Ypsigrock festival

Kde:  Sicília, Taliansko
Kedy: 9. – 12. august
Web: ypsigrock.it
Tento málo známy drahokam festivalov sa koná v Castelbuono na ohromujúcej Sicílii. Tohtoročná zostava je taká dobrá, že je lepšia ako kedykoľvek predtým. Rockové kapely tohoto ročníka sú: Shame – z Veľkej Británie, plus The Horrors, Jesus and Mary Chain, Her, Youngr The Radio Dept. A Aurora, a ďalšie.
- Reklama -

Ak si našiel/a v článku chybu alebo máš pripomienky, daj nám prosím vedieť na media@relife.sk

Najčítanejšie

- Reklama -

Súvisiace články