14.8 C
Bratislava

Ako stiahnuť video z YouTube. Program na stiahnutie videa

- Reklama -

Tieto programy na stiahnutie videí z Youtube sú dostupné zadarmo. Po mojich skúsenostiach ho môžem odporúčiť ako najlepší software. Vyhni sa online nástrojom, ktoré otvárajú nové záložky s reklamou a spúšťanie scriptov.

Softvér 4K Downloader je dostupný pre platformu Windows, macOS ako aj Ubuntu.

4K Video Downloader

Na stiahnutie videa z YouTube ti bude stačiť program 4K Video Downloader. Oficiálna linka na stiahnutie programu je 4K YouTube Video Downloader. Viac ako 4GB súbor nám nestiahlo, vyžaduje si to Premium. Preto prei sťahovaní 4K videii, ktoré sú dlhé aj viac ako 1 hodinu nepochodíš. Na to odporúčam JDownloader.

JDownloader

JDownloader je bezplatný nástroj na správu súborov s otvoreným zdrojovým kódom, ktorý má veľkú komunitu vývojárov a vďaka ktorému je sťahovanie také ľahké. Má iba rýchlostné obmedzenie pre free verziu, ale sťahovať môžeš 4k aj keď má 8GB. Aplikáciu pre Mac si stiahneš priamo cez tento link JDownloader 2, pre Windows JDownloader 2, Linux JDownloader 2.

MP3 YouTube Downloader

Na stiahnutie zvukovej stopy z YouTube videa ti bude stačiť program 4K YouTube to MP3. Umožňuje stiahnúť najvyššiu kvalitu MP3. Oficiálna linka na stiahnutie programu 4K YouTube to MP3.

Programy na sťahovanie videí z YouTubu sú jednoduché

Stačí skopírovať URL linku videa a vložiť v otvorenom programe. Software linku odchytí, skontroluje a ponúkne všetky možnosti kvality, v ktorej môžeš video alebo zvukovú stopu stiahnúť.

Zdroj: Relife.sk, Kurátor: Petrém

 

4.6/5 - (41 hodnotení)
- Reklama -

Ak si našiel/a v článku chybu alebo máš pripomienky, daj nám prosím vedieť na media@relife.sk

Najčítanejšie

- Reklama -

Súvisiace články