22.8 C
Bratislava

Aloe Vera produkty: skúsenosti s produktami pre zdravý životný štýl

- Reklama -

Ošetrujúce mydla s ručným dávkovačom sú naozaj ideálne do domácností. V priemere si ľudia umývajú ruky približne 8 krát denne, ale odporúča sa umývať si ruky ešte viac. Časté úmývanie môže byť kľúčom k zdraviu a ochrane, ale môže si to vybrať svoju daň na vašej pokožke. Mnohé mydlá pokožku vysušujú.

Aloe Vera mydlo - Aloe Hand Soap
Aloe Vera mydlo – Aloe Hand Soap / Zdroj: Forever

Vysušovanie našej pokožky môžu spôsobovať rôzne faktory

Často prichádzame do kontaktu s vodou a čistiacimi prostriedkami. Každodenné umývanie riadu bez rukavíc vysušuje pokožku a taktiež v niektorých profesiách dochádza k častému treniu alebo pravidelnému kontaktu s chemikáliami, ktoré ešte viac zhoršujú stav pokožky.

Popraskaná pokožka je bežná predovšetkým na rukách a chodidlách, prstoch, a kĺboch prstov. Predovšetkým kĺby na prstoch a nechtová kožtička a chodidlá sú mimoriadne náchylné na vznik extrémne suchej a popraskanej pokožky.

Umývajte si ruky vo vlažnej vode. Pokožku je vhodné pravidelne hydratovať. Produkt od spoločnosť Forever Living našla spôsob, ako zjemniť vaše ruky, dokonca aj keď si ich umývate, bez použitia ďalších prípravkov a mastí.

Otestovali sme Mydlo Aloe Hand Soap. Vďaka kombinácii prírodných olejov, výťažkov z ovocia, so svojou jemnou harmančekovou vôňou, sú presne to, čo naša pokožka potrebuje na to, aby bola čistá a zjemnená.

Mydlo Aloe Hand Soap sme aj podrobne preskúmali

Obsahuje 100 % stabilizovaný gél aloe vera a glycerín, ktorí tvoria jemný prírodný základ, do ktorého pridali pár nových zložiek. Pridali tam extrakt z uhorky, oleja z citrónovej kôry a olivového oleja na posilnenie hydratačných schopností mydla.

Je verejne známe, že uhorka pomáha upokojiť pokožku, pričom olej z citrónovej kôry je zas látka s dvojakým účinkom – sťahuje póry a zjemňuje pokožku. Olivový olej, ktorí pridali do mydla je dlhodobo známy antioxidant, hydratačná látka a môže pomáhať pri omladzovaní pokožky.

A naše hodnotenie po mesiaci používania?

Mydlo Aloe Hand Soap je vďaka kombinácii prírodných olejov, výťažkov z ovocia a tej najlepšej kombinácii, so svojou jemnou harmančekovou vôňou, presne to, čo naša pokožka potrebuje na to, aby bola čistá a jemne ošetrená.

Zloženie Aloe Hand Soap / 473 ml

Aloe Barbadensis Leaf Juice, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Sodium Methyl 2-Sulfolaurate, Aqua, Disodium 2-Sulfolaurate, Decyl Glucoside, Glycol Stearate, 1,2-Hexanediol, Glycerin, Cucumis Sativus Fruit Extract, Citrus Limon Peel Oil, Olive Oil Peg-7 Esters, Citric Acid, Parfum

V prípade záujmu ho odporúčamé zakúpiť cez náš oficiálny odkaz na Eshop. Výrobca ho doručuje pomerne rýchlo.

Zdroj: relife.sk
- Reklama -

Ak si našiel/a v článku chybu alebo máš pripomienky, daj nám prosím vedieť na media@relife.sk

Najčítanejšie

- Reklama -

Súvisiace články