13.9 C
Bratislava

Očkovacia lotéria: Ministerstvo financií spustilo odmeňovanie

- Reklama -

Over si či si vyhral na vyhral som. Očkovacia lotéria a systém bonusov pre zaočkovaných spustilo Ministerstvo financií SR na stránke www.bytzdravyjevyhra.sk. Sprostredkovateľský bonus a prihlásenie na očkovaciu lotériu prebieha jednoducho.

Zoznam výhercov očkovacej lotérie

Ministerstvo financií zverejnilo zoznam výhercov očkovacej prémie. Aktuálny štatút súťaže a pôvodný štatút súťaže.

Koľko ti ostane v čistom po výhre v lotérií?

100 000 € je v čistom výhra 81 066,5 €

10 000 € je v čistom výhra 8 166,5 €

1 000 € je v čistom výhra 876,5 €

Výhra do 350 eur nepodliehajú zdaneniu, preto pri výhre 100 € neplatiš daň.

Výhercovia očkovacej lotérie
Výhercovia očkovacej lotérie / Zdroj: MF SR

Očkovacia lotéria

Každý, kto sa už dal, alebo sa ešte len dá zaočkovať, môže získať finančnú výhru. Princíp očkovacej prémie je jednoduchý. Osoba musí byť zaočkovaná, následne sa zaregistruje a bude zaradená do žrebovania o finančné výhry.

Každý týždeň sa hrá tieto ceny:

  • Prémiová výhra 5 x 100 000 €
  • Automatická výhra 5 x 1000 € (žrebuje sa vždy v nedeľu)
  • Štandardná výhra 25 x 10 000 €
  • Základná výhra 100 x 1 000 € (vysiela sa od pondelka do piatka)
  • Elektronická výhra 10 000 x 100 € (žrebuje sa týždenne)

Dôležité je, že do očkovacej prémie sa budú môcť zapojiť všetci zaočkovaní, bez ohľadu na to, kedy a aká vakcína im bola podaná.

Registrovať sa môžu aj ľudia, ktorí boli zaočkovaní medzi prvými. Keď sa zaočkovaní prihlásia do systému na získanie prémie, automaticky v nej zostávajú počas všetkých kôl žrebovania. Čím skôr sa teda zaočkujú, tým budú mať väčšiu šancu na výhru.

Všetci zaregistrovaní budú po overení údajov automaticky zaradení do žrebovania už po prvej dávke vakcíny, alebo po podaní jednodávkovej vakcíny od spoločnosti Johnson & Johnson. Ak sa dajú zaočkovať druhou dávkou, budú mať dvakrát vyššiu šancu na výhru.

Sprostredkovateľský bonus

Sprostredkovateľský bonus je finančná odmena pre ľudí, ktorí motivovali iných vo svojom okolí, aby sa dali zaočkovať. Sprostredkovateľ môže získať odmenu tak, že zaočkovaná osoba sa od 1.8.2021 zaregistruje na stránke www.bytzdravyjevyhra.sk, získa špecifický kód a ten následne odovzdá osobe (sprostredkovateľovi), ktorá ju motivovala k očkovaniu.

Bonus si môže sprostredkovateľ uplatniť až vtedy, keď osoba, ktorú motivoval k očkovaniu, absolvovala obe dávky vakcíny, (alebo jednu dávku vakcíny od spoločnosti Johnson & Johnson), najneskôr však do 31.10.2021.

Ľudia, ktorí absolvujú kompletné očkovanie ešte pred spustením systému, teda v termíne od 1.7.2021 do 1.8.2021, budú musieť svojho sprostredkovateľa prihlásiť do 7 dní od spustenia registrácie, teda do 7.8.2021.

Aj v tomto prípade platí, že záujemcovia o očkovanie nemusia čakať na spustenie registrácie, ale môžu sa očkovať už teraz.

Odmena za kamoša, babku

Koľko peňazí môžeš dostať?
– 30 eur, ak si presvedčil človeka vo veku do 50 rokov,
– 60 eur, ak si presvedčil človeka vo veku 50 až 60 rokov,
– 90 eur, ak si presvedčil človeka, ktorý bude mať najneskôr v deň očkovania 60 rokov.

Očkovacia lotéria a bonus
Očkovacia lotéria a bonus / Zdroj: relife.sk

Otázky a odpovede

Do súťaže o očkovaciu prémiu sa môže zaregistrovať každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky, ktorá absolvovala očkovanie proti ochoreniu COVID-19 a dovŕšila vek aspoň 18 rokov a je registrovaná v databáze Národného centra pre zdravotnícke informácie.

Každá fyzická osoba sa od 1. 8. 2021 (po spustení registrácie), bude môcť prihlásiť do žrebovania o očkovaciu prémiu na internetovej stránke www.bytzdravyjevyhra.sk. Po splnení podmienok a overení údajov bude jeho prihláška automaticky posunutá do žrebovania o finančnú odmenu. Registrovanej osobe následne príde potvrdzujúca SMS na telefónne číslo, ktoré uviedla pri registrácii.

Do lotérie sa môžu prihlásiť všetci, bez ohľadu na to, či vakcínu dostali v marci alebo v júli.

Kontakt na technickú pomoc:

Infolinka: 048/43 17 222. Funguje v pracovné dni od 8 do 16 hod.

Zdroj: relife, Ministerstvo financií SR
4.9/5 - (31 hodnotení)
- Reklama -

Ak si našiel/a v článku chybu alebo máš pripomienky, daj nám prosím vedieť na media@relife.sk

Najčítanejšie

- Reklama -

Súvisiace články